ELADÓKERESŐ

Avon Luxe Szempillaspirál - Caviar Black (Rose Gold limitált kiadás)

Avon Luxe Szempillaspirál - Caviar Black (Rose Gold limitált kiadás)

ELKELT

Ár: 1600 Ft

Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban)

Eladó: minaya (Eddigi eladások száma: 605, Pozitív visszajelzések: 436, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2016. június 5.

Hely: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske

Szállítás, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Caviar Black árnyalat (limitált kiadás: Rose Gold csomagolásban)

A vásárlás előtt kérlek nézz utána az árnyalatnak, és győződj meg róla, hogy valóban megfelelő neked. Az árnyalat nem megfelelősége miatt sajnos nem áll módomban visszavenni a terméket. Köszönöm a megértésed!

- Ha kérdésed van, kérlek írj a gulyas.monika1988KUKACgmail.com-ra.

- Kérésre szívesen küldök még fotót a termékről.

- Személyes átvétel: Budapesten (elsősorban Mester utca, Corvin-negyed, Boráros tér, Allee vagy Blaha; de a belvárosban rugalmasan kezelhető), fizetés a helyszínen készpénzben. Elsősorban hétköznap munkaidő után (17:15-től), de esetenként a hétvége is megoldható.
Szekszárd vagy Bicske szintén megoldható.

- Postázás: csak ajánlott levélként, előre utalás esetén, vételár + csomagolási- és postaköltség (utánvét nem lehetséges).

> > > További eladó termékeimet ITT találod! < < <

- Nézz körül a többi termékemnél (parfümök, sminktermékek, arc- és testápolási termékek stb.) is, hátha találsz köztük még kedvedre valót.
Ha több terméket vásárolsz, jobban megéri, hiszen egyszer kell személyesen átvenni  vagy egy csomagként kerül feladásra (gramm alapú elszámolás).

annodobo

doboanna9@gmail.com

minaya

Szia annodobo!
Köszönöm az érdeklődésed. Igen, biztosan az! :) Ha megadod az e-mail címed, vagy küldesz egy e-mailt az enyémre (lásd fent a hirdetésben), akkor szívesen küldök róla fotókat is.
Köszi és üdv.
minaya

annodobo

Szia!
Ezt szeretném megkérdezni, hogy biztos, hogy a limitált verzió? Mert tudom, hogy volt belőle egy "Rose Gold" kiadás, nekem viszont abból már nem tudtak küldeni.
Szóval, ha az akkor megvenném mindenképpen. :) Megtudod nekem nézni, hogy az-e?

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Avon Luxe Szempillaspirál