ELADÓKERESŐ

Manhattan Multi Effect Eyeshadow Szemfesték/Szemhéjpúder - 55 Petrol

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 250 Ft

Állapot: Használt

Eladó: minaya (Eddigi eladások száma: 627, Pozitív visszajelzések: 450, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2020. június 24.

Hely: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád

Szállítás, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

55 Petrol árnyalat. Kérésre szívesen küldök még közelebbi fotókat az állapotáról.

Személyes találkozó minimum 500 Ft vásárlás esetén!

Leütés előtt nézz utána az illatnak/színnek/állagnak/fedésnek stb., győződj meg róla, hogy valóban szeretnéd. A "Megveszem" gombra kattintással elfogadsz minden itt felsorolt paramétert és a terméket a meghirdetett állapotábanvisszamondás/visszavétel a fentiek miatt nem lehetséges. Köszönöm a megértésed!

• Olvasd el a hirdetést, ha kérdésed van, a termék leütése előtt írj ide a termék alá, vagy a gulyas.monika1988[KUKAC]gmail.com-ra.
  • Kérésre küldök még fotót.
  • Személyes átvételBudapesten hétköznap napközben a Kossuth téren, munkaidő (17 óra) után Deák Ferenc tér, Kálvin tér, Ferenciek tere, Corvin-negyed vagy -pláza, Mester utca, Boráros tér, Arany János utca, Nyugati tér, Astoria, Blaha Lujza tér. Esetenként hétvége is megoldható. Fizetés átvételkor a helyszínen. Vidéken: Szekszárd vagy Bonyhád.
  • Posta/Foxpost csomagautomatacsak előre utalás esetén, utánvét nem lehetséges! A feladás díja a vevő költsége: vételár+feladási díj (méret/súly alapú elszámolás). Ha mást szeretnél, vagy tudsz olcsóbb megoldást, nyitott vagyok rá.
    Általában utaláskor küldöm (előre jelzem, hogy mikor), de 1-2 napon belül mindig megtörténik a csomagfeladás, erről igazolást küldök.
  • Eladni szeretnék, de csere is érdekelhet (árbeszámítással).
  • Kencemániás magánszemély vagyok (-> fizettem a termékekért), és hajlamos túl sokat felhalmozni. Folyamatosan frissítem az oldalam.
  • A termékeimre eredetiségi és minőségi garanciát vállalok! Ha úgy érzed, hogy kifogásolható terméket adtam, jelezd 1 héten belül, és visszafizetem a termék teljes vételárát a visszajuttatást követően.

Az alábbiakat szeretném kérni leendő partnereimtől:

• Leütés után felveszem veled a kapcsolatot –> erre kérlek 48 órán belül válaszolj.
  • A későbbi kommunikáció során is jelezz vissza 2 napon belül (ezt én is igyekszem maximálisan betartani). Ha pl. elutazol, és emiatt nem tudsz írni egy ideig, jelezd előre. Természetesen megértem, és később visszatérünk rá. Ha nem szólsz, azt fogom hinni, hogy csak eltűntél…
  • A gyors, hatékony kommunikáció és találkozó/csomagfeladás mindkettőnk érdeke.
  • Ha 1 hétig nem reagálsz a leveleimre (és erről nem szóltál előre), akkor automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak + a termék újra eladóvá válik.
  • Ha valamit máshogy szeretnél, esetleg meggondoltad magad, ne tűnj el, hanem beszéljük meg - ez így korrekt. Biztosan találunk valami megoldást!

Az utóbbi időben sajnos sok negatív tapasztalatom volt, ami miatt kénytelen voltam ezeket a szabályokat bevezetni. Ha úgy érzed, hogy nem méltányosak az elvárásaim, és/vagy nehézséget okozna betartásuk, legyél kedves inkább mással üzletelni.
Köszönöm, hogy elolvastad és tiszteletben tartod a fentieket és örülök, ha bizalmat szavazol nekem! ;)

A vásárlások mellé ajándék termékmintá(ka)t is adok -> ezeket keresd a termékeim közé feltöltve, és válassz a végösszegnek megfelelően. :)
 > > > További eladó termékeimet ITT találod! < < <
- Nézz körül a többi termékemnél (parfümök, sminktermékek, arc-, haj- és testápolási termékek, szépségápolási kiegészítők stb.) is, hátha találsz köztük még kedvedre valót. Ha több terméket vásárolsz, jobban megéri, mert egyszer kell személyesen átvenni/egy csomagként kerül feladásra.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA