ELADÓKERESŐ

Miss Rose Lasting Gloss Wet Eye Szemhéjpúderpaletta/szemfesték/ szemhéjpúder paletta - 06

ELKELT

Ár: 200 Ft

Állapot: Párszor próbált

Eladó: minaya (Eddigi eladások száma: 647, Pozitív visszajelzések: 465, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2020. június 25.

Hely: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád

Szállítás, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

06 árnyalat. Szárazon vagy nedvesen is használható az intenzívebb színhatásért. Tökéletes parti smink alap, illetve ha egy kis színt vinnél az uncsi füstös sminkbe. ;) Kérésre szívesen küldök még közelebbi fotókat a színek állapotáról.
~"No name" márka, ezért ennyi az ára. A csomagolás/felirat kicsit kopott a "mindent bele" tárolási módszerem miatt. :(

Személyes találkozó minimum 500 Ft vásárlás esetén!

Leütés előtt nézz utána az illatnak, győződj meg róla, hogy szeretnéd. A "Megveszem" gombra kattintással elfogadsz minden itteni paramétert és a meghirdetett állapotú terméketvisszamondás/visszavétel nem lehet. Megértésed köszönöm!

• Olvasd el a hirdetést, ha kérdésed van, leütés előtt írj ide, vagy a gulyas.monika1988[KUKAC]gmail.com-ra.
  • Kérésre küldök még fotót.
  • SzemélyesenBudapesten hétköznap napközben a Kossuth téren, munkaidő (17 óra) után Deák, Kálvin, Ferenciek, Corvin-negyed, Mester utca, Boráros tér, Arany János utca, Nyugati, Astoria, Blaha. Esetenként hétvége is megoldható. Fizetés átvételkor a helyszínen. Vidék: SzekszárdBonyhád
  • Posta/Foxpost csomagautomataelőre utalás esetén, utánvét nincs! Feladás díja = vevő költsége: vételár+feladási díj. Ha tudsz jobbat, nyitott vagyok rá. 1-2 napon belül megtörténik a feladás, ezt visszaigazolom.
  • Eladni szeretnék, de csere is érdekelhet (árbeszámítással).
  • Kencemániás magánszemély vagyok (-> fizettem a termékekért), és hajlamos túl sokat felhalmozni. Folyamatosan frissítem az oldalam.
  • Eredetiségi és minőségi garanciát vállalok! Ha úgy érzed, hogy kifogásolható terméket adtam, jelezd 1 héten belül, és visszafizetem a termék teljes vételárát a visszajuttatást követően.

Az alábbiakat kérném:

• Leütéskor felveszem veled a kapcsolatot –> erre 48 órán belül reagálj.
  • Később is jelezz vissza 2 napon belül (ezt én is betartom). Ha nem tudsz írni egy ideig (pl. elutazol), jelezd előre. Megértem, és később visszatérünk rá. Ha nem szólsz, azt hiszem, hogy csak eltűntél…
  • A gyors, hatékony kommunikáció és találkozó/csomagfeladás mindkettőnk érdeke.
  • Ha 1 hétig nem reagálsz (és nem szóltál előre), automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak + a termék újra eladóvá válik.
  • Ha valamit máshogy szeretnél, vagy meggondoltad magad, ne tűnj el, hanem beszéljük meg - ez így korrekt. Biztosan találunk valami megoldást!

Az utóbbi időben sajnos sok negatív tapasztalatom volt, ezért kénytelen voltam a szabályokat bevezetni. Ha úgy érzed, hogy nem méltányosak az elvárásaim, és/vagy nehézséget okozna betartásuk, legyél kedves mással üzletelni.
Köszönöm, hogy elolvastad és tiszteletben tartod, és örülök, ha bizalmat szavazol! ;)

A vásárlásokhoz ajándéko(ka)t adok -> ezeket keresd a termékeim közé feltöltve, és válassz a végösszeg szerint. :)
 > > > További eladó termékeimet ITT találod! < < <
- Nézz körül a termékeimnél (parfüm, sminktermék, arc-, haj- és testápolási termék, szépségápolási kiegészítő stb.), hátha találsz köztük még jót. Ha többet vásárolsz, jobban megéri, mert egyszer kell átvenni/egy csomagként kerül feladásra.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA