ELADÓKERESŐ

TBS The Body Shop British Rose/Angol Rózsa Rózsás Mélyhidratáló Arcmaszk/maszk/arcpakolás/pakolás

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 6.400 Ft

Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt

Eladó: minaya (Eddigi eladások száma: 598, Pozitív visszajelzések: 431, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. június 20.

Hely: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske

Szállítás, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

75 ml
Eredeti ára: 8.590 Ft / 75 ml
(Itt az oldalon vettem magamnak egy bontottat, de közben pont ajándékba is ilyet kaptam. Mivel a bontottam is sokára fog elfogyni, mert kevés is elég belőle, így ezt az újatinkább továbbadnám.)

Leütés előtt nézz utána az illatnak/színnek/állagnak/fedésnek stb., győződj meg róla, hogy valóban szeretnéd. A "Megveszem" gombra kattintással elfogadsz minden itteni paramétert és a meghirdetett állapotú terméketvisszamondás/visszavétel a fentiek miatt nem lehet. Megértésed köszönöm!

• Olvasd el a hirdetést, ha kérdésed van, a leütés előtt írj ide, vagy a gulyas.monika1988[KUKAC]gmail.com-ra.
  • Kérésre küldök még fotót.
  • SzemélyesenBudapesten [Mester utca, Corvin-negyed/-pláza, Boráros tér, Újbuda központ/Allee, Sasadi út/Kelenföld M4, Astoria, Kálvin vagy Blaha], fizetés a helyszínen. Hétköznap munkaidő után (helyszíntől függően kb. 16:35/16:50/17:05-től), de hétvégén is megoldható. Vidéken: Szekszárd, Bonyhád, Bicske
  • Posta/Foxpost csomagautomataelőre utalás esetén, utánvét nincs! Feladás díja = vevő költsége: vételár+feladási díj (méret/súly alapján). Ha mást szeretnél, tudsz olcsóbb megoldást, nyitott vagyok rá.
    Általában utaláskor küldöm (jelzem, hogy mikor), 1-2 napon belül mindig megtörténik a feladás, erről igazolást küldök.
  • Eladni szeretnék, de csere is érdekelhet (árbeszámítással).
  • Kencemániás magánszemély vagyok (-> fizettem a termékekért), és hajlamos túl sokat felhalmozni. Folyamatosan frissítem az oldalam.
  • Eredetiségi és minőségi garanciát vállalok! Ha úgy érzed, hogy kifogásolható terméket adtam, jelezd 1 héten belül, és visszafizetem a termék teljes vételárát a visszajuttatást követően.

Az alábbiakat kérném leendő partnereimtől:

• Leütéskor felveszem veled a kapcsolatot –> erre kérlek 48 órán belül válaszolj.
  • Később is jelezz vissza 2 napon belül (ezt én is igyekszem maximálisan betartani). Ha nem tudsz írni egy ideig (pl. elutazol), jelezd előre. Természetesen megértem, és később visszatérünk rá. Ha nem szólsz, azt hiszem, hogy csak eltűntél…
  • A gyors, hatékony kommunikáció és találkozó/csomagfeladás mindkettőnk érdeke.
  • Ha 1 hétig nem reagálsz a leveleimre (és nem szóltál előre), automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak + a termék újra eladóvá válik.
  • Ha valamit máshogy szeretnél, vagy meggondoltad magad, ne tűnj el, hanem beszéljük meg - ez így korrekt. Biztosan találunk valami megoldást!

Az utóbbi időben sajnos sok negatív tapasztalatom volt, ezért kénytelen voltam a szabályokat bevezetni. Ha úgy érzed, hogy nem méltányosak az elvárásaim, és/vagy nehézséget okozna betartásuk, legyél kedves inkább mással üzletelni.
Köszönöm, hogy elolvastad és tiszteletben tartod a fentieket és örülök, ha bizalmat szavazol nekem! ;)

A vásárlások mellé ajándéko(ka)t is adok -> ezeket keresd a termékeim közé feltöltve, és válassz a végösszegnek megfelelően. :)
 > > > További eladó termékeimet ITT találod! < < <
- Nézz körül a többi termékemnél (parfümök, sminktermékek, arc-, haj- és testápolási termékek, szépségápolási kiegészítők stb.) is, hátha találsz köztük még kedvedre valót. Ha több terméket vásárolsz, jobban megéri, mert egyszer kell személyesen átvenni/egy csomagként kerül feladásra.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA