ELADÓKERESŐ

TBS The Body Shop Shine Lip Liquid Lipgloss szájfény - 003 Orange Lollipop

TBS The Body Shop Shine Lip Liquid Lipgloss szájfény - 003 Orange Lollipop

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 1.800 Ft

Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával)

Eladó: minaya (Eddigi eladások száma: 609, Pozitív visszajelzések: 438, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2020. január 14.

Hely: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád

Szállítás, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

003 Orange Lollipop árnyalat, 8 ml, bontatlan fóliás
Magas fényű, ápoló szájfény, amely dússá és ragyogóvá teszi az ajkakat, anélkül, hogy ragacsos érzést hagyna maga után. Petrolátum-, ásványi olaj-, kármin- és gluténmentes, így érzékeny bőrre is használható. Közösségi Kereskedelmi marulaolajat és argánolajat valamint jojobaolajat is tartalmaz, így nagyon jól hidratálja az ajkakat.

Leütés előtt nézz utána az illatnak, győződj meg róla, hogy szeretnéd. A "Megveszem" gombra kattintással elfogadsz minden itteni paramétert és a meghirdetett állapotú terméketvisszamondás/visszavétel nem lehet. Megértésed köszönöm!

• Olvasd el a hirdetést, ha kérdésed van, leütés előtt írj ide, vagy a gulyas.monika1988[KUKAC]gmail.com-ra.
  • Kérésre küldök még fotót.
  • SzemélyesenBudapesten hétköznap napközben a Kossuth téren, munkaidő (17 óra) után Deák, Kálvin, Ferenciek, Corvin-negyed, Mester utca, Boráros tér, Arany János utca, Nyugati, Astoria, Blaha. Esetenként hétvége is megoldható. Fizetés átvételkor a helyszínen. Vidék: SzekszárdBonyhád
  • Posta/Foxpost csomagautomataelőre utalás esetén, utánvét nincs! Feladás díja = vevő költsége: vételár+feladási díj. Ha tudsz jobbat, nyitott vagyok rá. 1-2 napon belül megtörténik a feladás, ezt visszaigazolom.
  • Eladni szeretnék, de csere is érdekelhet (árbeszámítással).
  • Kencemániás magánszemély vagyok (-> fizettem a termékekért), és hajlamos túl sokat felhalmozni. Folyamatosan frissítem az oldalam.
  • Eredetiségi és minőségi garanciát vállalok! Ha úgy érzed, hogy kifogásolható terméket adtam, jelezd 1 héten belül, és visszafizetem a termék teljes vételárát a visszajuttatást követően.

Az alábbiakat kérném:

• Leütéskor felveszem veled a kapcsolatot –> erre 48 órán belül reagálj.
  • Később is jelezz vissza 2 napon belül (ezt én is betartom). Ha nem tudsz írni egy ideig (pl. elutazol), jelezd előre. Megértem, és később visszatérünk rá. Ha nem szólsz, azt hiszem, hogy csak eltűntél…
  • A gyors, hatékony kommunikáció és találkozó/csomagfeladás mindkettőnk érdeke.
  • Ha 1 hétig nem reagálsz (és nem szóltál előre), automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak + a termék újra eladóvá válik.
  • Ha valamit máshogy szeretnél, vagy meggondoltad magad, ne tűnj el, hanem beszéljük meg - ez így korrekt. Biztosan találunk valami megoldást!

Az utóbbi időben sajnos sok negatív tapasztalatom volt, ezért kénytelen voltam a szabályokat bevezetni. Ha úgy érzed, hogy nem méltányosak az elvárásaim, és/vagy nehézséget okozna betartásuk, legyél kedves mással üzletelni.
Köszönöm, hogy elolvastad és tiszteletben tartod, és örülök, ha bizalmat szavazol! ;)

A vásárlásokhoz ajándéko(ka)t adok -> ezeket keresd a termékeim közé feltöltve, és válassz a végösszeg szerint. :)
 > > > További eladó termékeimet ITT találod! < < <
- Nézz körül a termékeimnél (parfüm, sminktermék, arc-, haj- és testápolási termék, szépségápolási kiegészítő stb.), hátha találsz köztük még jót. Ha többet vásárolsz, jobban megéri, mert egyszer kell átvenni/egy csomagként kerül feladásra.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA