ELADÓKERESŐ

Oriflame NovAge Men ajándékcsomag

ELKELT

Ár: 10.000 Ft+Foxpost

Állapot: érintetlen, vadonatúj

Eladó: Naftalin (Eddigi eladások száma: 22, Pozitív visszajelzések: 16, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2021. november 30.

Hely: Győr

Szállítás, fizetés: utalás után küldöm

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Eladó teljesen új, érintetlen Oriflame NovAge Men szett, ami tartalmaz egy szemkörnyékápolót, egy tisztító arcradírt, egy hidratáló booster szérumot és egy géles arckrémet. Ahogy a fotón is látszik, minimális sérülés van a papírdoboz bal alsó sarkán, már így kaptam kézhez. Természetesen ez a krémek minőségét nem befolyásolja, akár karácsonyi ajándéknak is kiváló. Foxposttal tudom küldeni, a személyes átvétel megbeszélés kérdése, de sajnos nem tudom mindig biztosítani, így a küldés előnyt élvez.

A következők tudatában kéretik leütni a terméket, mielőtt ezt megtennéd, kérlek olvasd el:

• A gyors lebonyolítás híve vagyok, így légyszi jóváhagyás után 1 napon belül vedd fel velem a kapcsolatot, és az egyeztetést se húzzuk 2 napnál tovább, amennyiben ez nem történik meg, negatív értékelést adok és a termék újra eladóvá válik. Tudom, hogy bármi közbejöhet, viszont mindent meg lehet beszélni, ezért kérlek, ha ilyen van, jelezd felém (ez fordítva is így működik), máskülönben azt fogom gondolni, hogy eltűntél.
  • Ha bármilyen kérdésed van, tedd fel nyugodtan kommentben leütés előtt, szívesen válaszolok rá :) További fotót is tudok küldeni, ehhez írd le az email címed is.
  • 500 g-nál nehezebb, illetve törékeny csomagot CSAK Foxposttal tudok feladni, a díjszabás és megbízhatóság miatt, ennek ára +1100-1200 Ft, csomagtól függően, ha ettől eltérő, külön jelzem a hirdetésben. A feladásról bár tájékoztat a Foxpost, azért én is írni szoktam 😊
  • Postán maradó ajánlott feladást 500 g-ig vállalok, ennek díja 50 g alatt +700, 50g felett +900 Ft, a feladóvevényt emailben küldöm.
  • 12.000 Ft feletti vásárlásnál átvállalom a postaköltséget.
  • Mindig igyekszem a leghamarabb feladni a csomagot a pénz beérkezése után, ha valami közbejönne, írok neked
  • Ha nem új a termék, fertőtlenítve küldöm.
  • Cserélni nem szeretnék, ha nem jelzem külön, illetve a megadott ár fix.
  • Leütés előtt győződj meg arról, hogy valóban megfelel a termék és a megadott szállítási mód számodra, illetve ezt a színt, kiadást stb. keresed, mert visszamondást leütés után nem tudok elfogadni.

Köszönöm, hogy elolvastad! 😊

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA