ELADÓKERESŐ

NYX Soft Matte Lip Cream

ELKELT

Ár: 1900/db

Állapot: 1-szer próbált

Eladó: nnorka (Eddigi eladások száma: 13, Pozitív visszajelzések: 7, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2017. szeptember 2.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Eladnám két darab egyszer próbált NYX matt folyékony rúzsaimat.

Árnyalatok: Milan, Antwerp

Ár: 1900/db, ha együtt viszed őket akkor 3600.

2017. október 1.

@minaya jo lesz a haromnegyed 7, rajottem, hogy boven odaerek 7re a nyugatihoz metroval :)

@nnorka
Nem szeretném, hogy miattam késs el, szóval ha sietsz, akkor nekem másik nap is jó. Sőt, akkor már korábban is végzek.
De leütöm, és a többit e-mailben megbeszéljük. :) Valahogy biztosan megoldjuk! ;)
Köszi és üdv.

2017. október 1.

@minaya, okes, 7-re megyek valahova de majd sietek. Cserpes elott jo lenne haromnegyedkor?:)

@nnorka
Hétfőn hosszú napos vagyok, így legkorábban 18:45-re érnék oda. Az még belefér? :)
Köszi és üdv.

2017. október 1.

Sziasztok! Hetfon fel7 Corvin jo lenne nekem @minaya.
@anettina en siman hordanam irodaba, ha passzolna a hajszinemhez :D

2017. október 1.

Még alszom rá egyet mert nagyon tetszik, csak sajnos pont tegnap vettem egy nyx rúzst (matte lipstick butter árnyalatban 21-es) és annyira mellé fogtam, hogy most kicsit rá kell aludjak mindenre :D

2017. október 1.

Én is irodába hordom, nálunk belefér. :) Körítés kérdése az egész szerintem. ;)
(Én persze nem lebeszélni akartalak róla :( , pont az ellenkezője...)

2017. október 1.

ó igen nagy híve vagyok az élénk színeknek de ez most sajnos irodába erős lesz :(

@anettina
Élénk szín, de szerintem még bőven belefér hétköznapinak, de ez stílusfüggő, hogy kinek mi... :)
Itt egy jó swatch: http://www.myfavlooks.com/wp-content/uploads/2017/01/NYX-Soft-Matte-Lip-Cream-Review-and-Swatches.-Antwerp-6.jpg

2017. október 1.

Az antwerp mennyire rikító rózsaszín @minaya? :) Vagy még beleesik a hétköznapi megjelenésbe?

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA