ELADÓKERESŐ

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette Rust

ELKELT

Ár: 6500

Állapot: 1x próbált

Eladó: Paannii (Eddigi eladások száma: 281, Pozitív visszajelzések: 212, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2017. október 28.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: Készpénz, posta

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Elado a kepen lathato Kat von D paletta Rust arnyalatban. Egyszer probaltam, gyonyoru smink keszitheto vele.

Utazashoz is nagyon praktikus a csomagolasa es a kiszerelese miatt. Ecsettel konnyen eldolgozhato, hihetetlenul pigmentalt, nagyon jo minosegu paletta. Szolid illetve intenziv smink elkeszitesere is alkalmas, konnyen epitheto.

Budapesten szemelyesen atveheto, hetfotol csutortokig 7-16 ora kozott az Erzsebet kiralyne uti villamosmegallonal, penteken pedig 14 oraig. Szivesen postazom is. Cserelni nem szeretnem.

2017. november 4.

Akkor le is ütöttem őket:)

2017. november 4.

Ha a vevo szandeka komoly es biztosra mondja akkor sosem gond nekem, ha par nappal kesobb utal.:) usd le indkettot nyugodtan es e-mailben megbeszeljuk a reszleteket.

2017. november 4.

szia! ne haragudj, kicsit szétesik a fejem:D engem érdekel, viszont gond lenne, ha csak jövőhéten tudnék utalni (csütörtök-péntek magassága) illetve 12 postával a kettőért úgy megfelel neked? :)

Vegul erdekli valamelyikotoket? :) @mellcsiii @scisneros

2017. november 1.

Rendben, igy nem igazan tudom, hogy melyikotoket szamitsam rlso erdeklodonek, igazabol barmelyikotok usse le nyugodtan. :)

2017. november 1.

basszus elfelejtettem írni, ha neki nem kellene, nekem is ugyanígy mindkettő jó lenne! :)

2017. október 31.

Szia! :) Mennyire gondoltal ertuk? :) 12000 ft-ert a kettotol megvalok, ha neked az megfelel. :)

scisneros

2017. október 30.

Szia Paannii! Mindkét Kat paletta érdekelne. Esetleg így engednél az árából? Üdv: scisneros

2017. október 29.

Szia! Persze, a glasgow-i Debenhams-ben vettem. :)

2017. október 29.

szia! megkérdezhetem, hogy hol vetted? :)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA