ELADÓKERESŐ

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 18.500 Ft

Állapot: 80 ml/70 ml

Eladó: pinkyNiki (Eddigi eladások száma: 3, Pozitív visszajelzések: 3, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2020. július 23.

Hely: Nyírtass

Szállítás, fizetés: Fizetés banki utalással, postázom.

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

EREDETI! Nagyon kellemes, tartós illat számomra nem az igazi ezért szeretnék megválni tőle. :)

Postázás: Postán maradó ajánlott levél.

pinkyNiki

2020. augusztus 4.

Köszönöm szépen Gabi,de nem szeretnék cserélni. :)

Linca

2020. augusztus 1.

Kedves Niki! Ha cseréled is a parfümöt, kérlek nézd meg az én eladó illataimat, hátha megtetszik valamelyik.
Köszi!🙂 üdv: Gabi

pinkyNiki

2020. július 27.

Kedves Kriszta! Köszönöm szépen az észrevételed. :) Én valóban nem vagyok ebben jártas, ezért javítottam a leírást. :) Üdv. Niki

Csokri

2020. július 26.

Szia! Bocsánat, hogy ilyet írok, de a parfümök védelmében teszem. Néhány ezer feladás már van mögöttem 🙂.
Ha 575 ft-os ajánlott levélként adod fel, az egyetlen módon lehetséges (bár szerintem nrm fér bele). Mégpedig kisméretű postakész borítékban. Ha abba bele is tudod préselni az üveget, semmiféle dobozba vagy vastagon körbebubifóliázva nem tudod becsomagolni. Ez egyet jelent a szállítás során a parfüm összetörésével.
Egy üveges parfümöt minimum nagyon vastagon körbefóliázva, de legjobb dobozban küldeni és akkor viszont a következő súlykategóriába fog esni, ami most valami 850 ft lett 790-ről.

Tényleg jószándékkal írtam ❣️

Udv, Kriszta

Linca

2020. július 23.

Szia!🙂 ha cserélnéd is, kérlek nézz be hozzám.
Köszi! Üdv: Gabi

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA