ELADÓKERESŐ

ELKELT

Ár: 700

Állapot: bontatlan

Eladó: Poptie (Eddigi eladások száma: 72, Pozitív visszajelzések: 36, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2017. április 9.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: személyes átvétel

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Egy ideig gyakran használtam, de rátaláltam egy számomra megfelelőbb samponra, így ezt a tartalékot eladnám. Budapesten megbeszélés szerint szinte bárhol átvehető.

2017. augusztus 21.

Kalvin ter jo nekem is, a mikort megbeszelhetnenk emailben? Nem mindig enged belepni az oldal. Mrs.imperator@gmail.com koszi:)

2017. augusztus 21.

Budapesten belül rugalmas vagyok, így szinte bármit meg tudunk beszélni. Alapvetően nekem a legjobb vagy a Kálvin tér vagy Újpest lenne.

2017. augusztus 20.

Hol tudnám átvenni?Köszi

2017. augusztus 15.

Szia!
Örülök! :) Ha szeretnéd, akkor csapd le vásárlásra, ha kérdésed van, tedd fel! :)

2017. augusztus 15.

Szia érdekelne a sampon!

KittiASzuperpocok

2017. április 27.

Stio!
Nagyon szepen koszonom a valaszt! ☺

2017. április 27.

Szia!

Az történt, hogy a töredezettség lett a nagyobb problémám, mivel a korpa ritkábban jön elő, a zsírosodás meg főleg sportolás alkalmával (a bőröm változatlanul zsíros így is). Így megalkudtam azzal, hogy 10-ből 1-2 alkalommal hajmosás után rögtön korpás a hajam, mert nem tudok mit tenni ellene. Így jelenleg az avontól a supreme oils sampont, balzsamot és hajpakolást használom, illetve a pantene olajos samponját. Sajnálom, hogy nem tudok a témában igazán segíteni, de remélem megtalálod, ami majd Neked beválik!
C

KittiASzuperpocok

2017. április 26.

Szio!
Erdeklodnek hogy milyen samponra talltal ra ami ennel megfelelobb?
Sajnos kuzdok a korpaval es a zsiros hajjal.
Koszonom ha vlaszolsz ☺
Kitti