ELADÓKERESŐ

OPI Muppets Most Wanted Collection Körömlakk (Gaining Mole-Mentum)

OPI Muppets Most Wanted Collection Körömlakk (Gaining Mole-Mentum)

ELKELT

Ár: 800 Ft + pkg.

Állapot: 1-2-szer használt

Eladó: silence (Eddigi eladások száma: 539, Pozitív visszajelzések: 413, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2022. április 22.

Szállítás, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

OPI csillámos körömlakk. (átlátszó alapon aprított aranyszínű, tükörszilánkos darabokkall)

Muppets kollekcióból származó, LIMITÁLT KIADÁS!

Szín: Gaining Mole-Mentum

A feltöltött fotó illusztráció, szemléltetésképp töltöttem fel, hogy látsszon milyen felkenve.

A képen 3 különböző színű lakk fölé van felkenve. Bármilyen szín fölé kenve feldobja a manikűrt, vagy önmagában is szuperül mutat.

A jobb alsó sarokban lévő kép saját készítésű, ott látszik mennyi van még az üvegben. (minimális hiánnyal, egy - két körmön volt csak használva)

Érdemes megnézni a többi hirdetésemet is, van fenn több körömlakkom, spórolhatsz a pkg.-en! (a pkg. 1 db lakknál ugyanannyira jön ki, mintha többet viszel egyszerre!!!)

Sajnos becsomagolva már nem fér bele az 50 gr-os súlyhatárba, így a postaköltség a következő módokon alakul:

- Postán maradó elsőbbségi, ajánlott levélként: 1055Ft

- Postán maradó ajánlott levélként (elsőbbségi nélkül): 915Ft

- MPL házhoz szállítással: 1790Ft

- MPL PostaPontra (tehát postán maradó csomagként): 1600Ft

- MPL automatába: 995Ft

(FoxPost-tal sajnos nem tudom küldeni, mert Fox automata nincs a településünkön)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA