ELADÓKERESŐ

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT - fújósok

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT - fújósok

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 1650Ft / 2450Ft / 4300Ft + pkg.

Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva

Eladó: silence (Eddigi eladások száma: 120, Pozitív visszajelzések: 97, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. augusztus 26.

Szállítás, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Különböző méretű fújósokat tudok adni ebből az új, 2019-es limitált kiadású fantasztikus Angel flankerből. 🥭🍸⭐️

Saját, 50ml-es üvegemből frissen fújom a képen látható üveg fújósokba.

• 3 ml: 1650Ft + pkg.
  • 5 ml: 2450Ft + pkg.
  • 10 ml: 4300Ft + pkg.

Több fújóst is adok ki belőle, ezért ha szeretnél kérni, akkor kérlek ne üsd le a hirdetést, inkább írj kommentben E-mail címet, vagy írhatsz ide is: gvbetti80@gmail.com

Ha van kedved, nézd meg a többi eladó termékemet is - 3 db 5 vagy 10ml-es fújós egyidejű vásárlása esetén átvállalom a postaköltséget!!! (a 3ml-es fújósokra nem vonatkozik az ingyenes postázás!)

Banki átutalás után postázom. Postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni. Sima levélként nem postázok! (Foxpost pedig sajnos nincs a településünkön.)

2020. február 9.

Kedves Angi!

Köszönöm az érdeklődést, de cserélni nem szeretnék, rengeteg parfümöm van itthon... ☺️
Ne haragudj és köszönöm a megértést!
Jó ejt! 🌜😴

Betti

gangix

2020. február 9.

Kedves Betti!
Szívesen cserélnék veled 5 ml-t ebből az illatból, ha találsz valamit az eladó termékeim között, amit szeretnél. A felrakottakon kívül még fel tudok ajánlani egy 5 ml-es Lorenzo Villoresi Teint de Neige fújóst. :)
Várom visszajelzésedet,
Angi (gangix@gmail.com)

Köszönöm! 😊
Puszi! 😘

gyik

2019. augusztus 29.

Igen, gondoltam is rá. Le is ütöttem:-) Köszönöm.

Kedves Alexandra!

Fel is raktam Neked külön hirdetésbe a Tiédet, azt máris leütheted! 😉
Köszönöm! 😊🙏

2019. augusztus 29.

Ezt a hirdetést légyszi ne, mert van egy teli üvegem még, amiből adok ki fújósokat.....
Felteszem Neked külön hirdetésbe az üvegest, amit viszel.... azt a hirdetést kellene leütnöd.....
Köszönöm! 🙏

Betti