ELADÓKERESŐ

ÜVEGÉBEN IS! - Atelier Cologne Santal Carmin

ELKELT

Ár: üvegében: 30.000 Ft + pkg. / fújósok ára a leírásban

Állapot: 100 ml / kb. 65 ml, vagy fújósok

Eladó: silence (Eddigi eladások száma: 552, Pozitív visszajelzések: 419, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2022. január 29.

Szállítás, fizetés: banki előre utalás után küldöm a választott módon (részletek a termékleírásban)

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

KÉRLEK CSAK ABBAN AZ ESETBEN ÜSD LE A HIRDETÉST, HA ÜVEGÉBEN SZERETNÉD MEGVÁSÁROLNI❗️‼️

Amennyiben csak fújóst szeretnél belőle kérni, légyszi kommentben jelezd❗️

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Atelier Cologne Santal Carmin üvegében, dobozában. 🧡

Douglasban vásároltam Szeptemberben. (számla is megvan róla, ezt küldöm a parfümmel együtt!!!)

Eredetileg 100 ml-es az üveg, jelenleg kb. 65 ml mennyiséggel. (próbáltam átvilágítani amennyire lehetett, és mértem is mennyi fogyott belőle)

BATCH KÓDJA: 62T10A6 - ez megtalálható az üvegcse alján, és a doboz alján egyaránt.

Kérésre nagyon szívesen küldök még képeket E-mailben!!!

Cserélni nem szeretném, köszönöm! ☺️

Vagy tudok belőle fújósokat is adni, minden esetben frissen fújom.

• 2 ml: 2000Ft + pkg.
  • 5 ml: 4000Ft + pkg.

Banki átutalás után postázom a következő módokon:

- Postán maradó elsőbbségi, ajánlott levélként: 1055Ft

- Postán maradó ajánlott levélként (elsőbbségi nélkül): 915Ft

- MPL házhoz szállítással: 1790Ft

- MPL PostaPontra (tehát postán maradó csomagként): 1600Ft

- MPL automatába: 995Ft

(FoxPost-tal sajnos nem tudom küldeni, mert Fox automata nincs a településünkön)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Atelier Cologne Santal Carmin