ELADÓKERESŐ

ÜVEGÉBEN IS! - Byredo Bal d'Afrique EDP (+ ajándék díszdobozzal!)

ÜVEGÉBEN IS! - Byredo Bal d'Afrique EDP (+ ajándék díszdobozzal!)

ELKELT

Ár: 35.000 Ft + pkg. / fújósok ára a leírásban

Állapot: 100 ml / kép, vagy fújósok

Eladó: silence (Eddigi eladások száma: 539, Pozitív visszajelzések: 413, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2022. április 12.

Szállítás, fizetés: banki előre utalás után küldöm a választott módon (részletek a termékleírásban)

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

KÉRLEK CSAK ABBAN AZ ESETBEN ÜSD LE A HIRDETÉST, HA ÜVEGÉBEN SZERETNÉD MEGVÁSÁROLNI❗️‼️

Amennyiben csak fújóst szeretnél belőle kérni, kérlek írj E-mailt a silence.01mail@gmail.com -ra, vagy jelezd kommentben❗️

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Byredo Bal d'Afrique EDP üvegében, dobozában, minden tartozékával együtt. + AJÁNDÉK DÍSZDOBOZZAL!!! 🤗🎁

Eredetileg 100 ml-es az üveg, jelenleg a képen látható mennyiséggel. A jobb felső képen piros nyíllal jelöltem a mennyiséget.

A Byredo hivatalos weboldaláról rendeltem októberben. (számla megvan róla, ezt küldöm a parfümmel együtt!)

Irtó cuki, sarkain szalagos, megkötős ajándékdoboz is jár most hozzá!!! (jobb alsó képen látható)

BATCH kódja: 1210O9 - ez megtalálható a dobozon és az üveg aljába gravírozva egyaránt.

Vagy tudok belőle fújósokat is adni, minden esetben frissen fújom.

• 2 ml: 2500Ft + pkg.
  • 5 ml: 4500Ft + pkg.

Banki átutalás után tudom küldeni. Sajnos dobozostól elég nehéz a súlya, becsomagolva már csak a 2 kg-os súlyhatárba fér bele, ezért a postaköltség a következők szerint alakul:

- Postán maradó elsőbbségi, ajánlott levélként: 2135Ft

- Postán maradó ajánlott levélként (elsőbbségi nélkül): 1795Ft

- MPL házhoz szállítással: 1790Ft

- MPL PostaPontra (tehát postán maradó csomagként): 1600Ft

- MPL automatába: 995Ft

(FoxPost-tal sajnos nem tudom küldeni, mert Fox automata nincs a településünkön)

silence

Oké, válaszoltam azért rá! 😊
Köszönöm a vásárlást!

Nicolas

2022. április 17.

Rendben köszi akkor az email tárgytalan :D

silence

Kedves Nicolas!

Igen, elérhető még, nyugodtan nyomj a “megveszem”-re!
Köszönöm! ☺️

Betti

Nicolas

2022. április 17.

Szia megvenném ha elérhető még.

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA

Byredo Bal d'Afrique EDP