ELADÓKERESŐ

Crest 3D Whitestrips Professional effect

Crest 3D Whitestrips Professional effect

ELKELT

Ár: 800/tasak (16 tasakkal van)

Állapot: új

Eladó: Sindy6 (Eddigi eladások száma: 24, Pozitív visszajelzések: 8, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2014. február 19.

Hely: Nyíregyháza

Szállítás, fizetés: ajánlott csomagban előreutalás után (390ft)

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Whitestrips fan vagyok. Először körülbelül másfél éve találkoztam  vele, az egy hét után az eredmény lenyűgözött. Kérésre szívesen küldök saját before-after képet, én a napokban találtam találomra egy régi képet a fogamról, és azt összehasonlítottam a kúra utáni, és a jelenlegi képpel(Azóta azért jó pár hónap eltelt/. Az eredmény számomra döbbenetes.
Pár hete gondoltam felfrissítem a fogam színét,pedig még mindig szép fehér, ezért nagyon kedvezően, biztonságos oldalról megrendeltem, de 3-4 nap alatt annyira ragyogó lett, mint amilyen egy teljes kúra után volt. Ezért abbahagytam, így feleslegessé vált, illetve annyira kedvezően hozzá tudtam jutni, hogy bespájzoltam belőle, és szeretnék segíteni, hogy sokan ilyen kedvező áron hozzájussanak.
Jelenleg 16 csomaggal eladó. Tasakonként 800 ftos áron.

wishes

2014. március 14.

Ez nekem csak jó :)) Mindjárt írok mailt, kérlek lesd a fiókod :)

2014. március 14.

még kb 10 tasakkal... csak sokszor leütik, írják, hogy hány tasak kell, leírják a címüket, utána eltűnnek és sokszor nem tudom, hogy meddig tartogathatom :/ Van aki még ennyire sem jelentkezik :)

wishes

2014. március 13.

Ez engem is érdekelne :) Mennyi van még?

sindy1991lol@freemail.hu

Szia

Tudok küldeni saját fotót, ha felveszed velem a kapcsolatot emailen.
Először kb 10-12 tasakkal használtam el, úgy, hogy kettévágtam. Akkor gyönyörű fehér lett.
Rá egy évre ( kb 1 hónapja) kb 2-3 tasakot, és abba is hagytam, mert ugyanolyan fehér lett. De csak azért mert tulajdonképpen tartotta a fehérséget végig, csak frissíteni akartam, de rájöttem, hogy még felesleges :)

ban.kriszti

2014. március 13.

Szia, te mennyit használtál el?

sindy1991lol@freemail.hu

Szia

Persze, bármennyi tasakkal szívesen küldök ajánlott postával ( vagy Nyíregyházán, Szalkán személyesen átvehető)
Én legalább 5-7 tasakkal ajánlanék hogy eredményesebb legyen ( azt is kettévágva, hogy kijöjjön 10-14 nap kúra).

bobekecske

2014. február 21.

Szia! Igényelhetnék belőle 4 tasakat? Vagy csak egyben eladó a 16 tasak? Köszönöm!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA