ELADÓKERESŐ

Cheap deal! Giorgio Armani Si 100ml EDP

ELKELT

Ár: 12000 Ft

Állapot: 1x próbált, 2 fújás hiányzik, csomagolása megvan

Eladó: svivko (Eddigi eladások száma: 462, Pozitív visszajelzések: 317, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2015. február 14.

Hely: Budapest, XXI.

Szállítás, fizetés: Személyes átvétel Csepelen, postakész ajánlott boríték 520 Ft FIX

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

100/ 100 sikeres, 5*-os eladáson túl vagyok. A vevőm az első, és ez így is marad.  :)

Kedves Nézelődő!

Kérlek, olvasd el ezt a tájékoztatást vásárlás előtt! Leárazást tartok, kérlek nézz szét nálam, hátha találsz valamit, ami hozzád illik! :)

Édesapámtól kaptam, aki pár napja jött haza olaszországi síelésből. Kiszerelése 100 ml, EDP
A parfüm batch code szerint még legalább 17 hónapig jó, és 2013  júliusában, az illat megjelenésekor gyártották.
Csomagolása egy picit megviselt - kézitáskában hozta - , de ettől eltekintve tökéletes állapotban van.
Eredeti ára 25 000 Ft körül van, én eladni szeretném, nem árulni, illetve mihamarabb YSL Parisienne-t venni (amit Ő odakinn nem talált), ezért a szuper ár. :)
Alkudni ésszerű kereteken belül ér. Postázni előre utalás után már másnap tudom, extra biztonságosan

Ha nálam vásárolsz 2 ajándékkal is kedveskedek Neked.
Ingyenes termékeimből vásárlásonként igény szerint kettőt lehet választani.

FONTOS!

• Ingyenes termékeimből vásárlásonként igény szerint kettőt lehet választani.
  • Ha több terméket vásárolsz, a postai árak nem adódnak össze, gramm szerint kell majd a csomagért fizetned, így ha több terméket veszel, jobban megéri.
  • Az a vásárló, aki nem reagál a megkeresésemre egy hét alatt, 1-es értékelést kap, a termék újra eladóvá válik.
  • Ha kérdésed van, kérlek írj a seresvivienbianka@gmail.com-ra.
  • Csere lehetséges, kérdezz bátran!

Nézz körül a többi termékeimnél (körömlakkok, sminktermékek, termékminták) is itt, hátha találsz kedvedrevalót.

edina8

Jajj most latom bocsi 😊

svivko

2015. november 22.

Kedves Edina, már elkelt a termék. Ahogy az adatlapon is látszódik.

edina8

Eredeti ? 😊