ELADÓKERESŐ

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

ELKELT

Ár: 800 Ft

Állapot: 2x swatcholt, kitűnő állapot

Eladó: svivko (Eddigi eladások száma: 462, Pozitív visszajelzések: 317, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2014. február 1.

Hely: Budapest, XXI.

Szállítás, fizetés: Banki átutalás/befizetés, személyes átvétel, postai ajánlott levél

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Kedves Nézelődő!

Kérlek, olvasd el ezt a tájékoztatást vásárlás előtt!

Alig használt Infallible szemhéjpúder Naughty Strawberry árnyalatban eladó. Kitűnő állapotban, nem is látszódik rajta, hogy 2x belenyúltam. A kis fekete fedele is megvan, bár a képen nem látszódik. :)Csere is lehetséges, nyugodtan keress fel ezzel kapcsolatban. Ha kifejezetten Infallible-es csere lene, a Metallic lilac szín érdekelne, esetleg a Coconut.
Arra viszont megkérlek hogy az ingyenes termeimből csak egyet válassz!
Személyes átvétel a következő helyeken lehetséges,bármilyen értékben Csepelen, ha 1000Ft felett vásárolsz: Csepel, Kispest, Blaha Lujza tér, Boráros, 4-6 vonala, Örs Vezér Tere-M2 vonala (hétvégenként!).
FONTOS!

• Az a vásárló, aki nem reagál a megkeresésemre egy hét alatt, 1-es értékelést kap, a termék újra eladóvá válik.
  • Ha vásárolsz, Neked nincs időd e-mail írni, kérlek nézegesd a spam-mappád is, sokszor oda kerül a levelem.
  • Ha x idő múlva tudod kifizetni / átvenni a terméket, de mindenképp szeretnéd, hogy a tiéd legyen, kérlek írj a svivko@gmail.hu-ra, ahol megbeszéljük a részleteket.
  • Nem harapok, csak belefutottam pár link vásárlóba. :(

Nézz körül a többi termékeimnél (körömlakkok, sminktermékek, termékminták) is itt, hátha találsz kedvedrevalót.

2014. február 1.

Basszus :D, a lényeg: hétfőn Blaha 4 után (pontos időt írj kérlek) Europeum előtt. :)

2014. február 1.

Hát ez nem igaz, most sem kapom meg. Ha holnapig nem ér ide, írok neked mélt telefonszámmal, mert te megkapod! El vagyok képedve!

Oké! :) Válaszoltam is!

2014. február 1.

Persze, szeretném! Ne te kérj elnézést, ez ahogy elnézem, egyértelmű vis major... Írok neked emailt, most hátha jobban megy:)

2014. február 1.

Sajnálom, hogy így történt, az előfordult már, hogy valaki leütötte a terméket, és én írtam neki (kezdeményeztem), és kb 3x semmi válasz, 2 hétig se, pedig nem egy levelet elküldtem.
De olyan még nem volt, hogy nekem írtak, és nem kapták meg a válaszom! Komolyan gondolkozom rajta, hogy törlöm a gmail.hu-s fiókomat... :(
A parfüm és a szemhéjpúder is megvan (csak utóbbit még nem töltöttem vissza, eddig sem volt népszerű. Ha gondolod, és még igényt tartasz rájuk 1000/Ft /2db-os áron ugyanúgy szívesen odaadom , és elnézést kérek.

2014. február 1.

Értem, és miért is nyelnéd le. Viszont én egyáltalán nem kaptam tőled e-mailt, ezt te is elhiheted, és megnéztem a spam-mappámat is. Az én oldalamról ez úgy nézett ki, hogy leütöm, írok, semmi, aztán látom feltűnni újra az itemet...

Mindegy, nem örülök neki, hogy így alakult, mindketten jól felhúztuk magunkat, úgy látom, ráadásul mindketten úgy gondoltuk, némi joggal. Előfordulnak mélfiókgondok, de olyan ritkán, hogy egyikünknek sem ez volt az első feltételezése.

2014. február 1.

Nem csak. Válaszoltam a hétfői leveledre a telefonszámomat is megírtam, utána se szó se hang, szerdán írtam még egy levelet, és azóta semmi válasz, csak ma 2db 1-es értékelés. Ha írtál is, nem kaptam semmit, az értékeléseimből, és az első leveles hangnememből (amit nem tudom megkaptál-e ) kiderült, hogy nem prosztóságból nem válaszolok.
Meg tudom mutatni az e-mail fiókomat is, semmi nem jött tőled hétfő óta. Írtam Apolkáéknak, hogy ezt nem nyelem le.
Köszönöm a lehetőséget!

Szia,
én ütöttem le ezt (meg a kicsi almás parfümöt) első körben, de nem reagáltál az e-mailemre - most megnéztem a spam-mappát, de abban sincs, szóval remélem, nem én voltam a link vásárló...

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA