ELADÓKERESŐ

FONTOS: A járvány ideje alatt az érintkezések minimálisra szorítása és a koronavírus elleni harc érdekében kérjük mellőzzétek a piactér használatát!

Lancôme Miracle Cushion SPF23 / PA++  025 BEIGE NATUREL

Lancôme Miracle Cushion SPF23 / PA++ 025 BEIGE NATUREL

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 7000

Állapot: vadonat új 14 g

Eladó: szzh01 (Eddigi eladások száma: 74, Pozitív visszajelzések: 31, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. december 13.

Hely: Budapest XIV. vagy Posta vagy Foxpost

Szállítás, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost, vagy posta banki utalást követően

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

LANCÔME MIRACLE CUSHION SPF23

Folyékony alapozó szivacsos párnába zárva, kompakt formában.

025 BEIGE NATUREL árnyalat

14 g.

Új, bontatlan állapotban, saját karton dobozában. Az ezüst fedélen jobb oldalt egy felületi karc található, ld. fotó.

Személyesen Zuglóban a lakcímemen tudom átadni, esetleg Zugló egyes pontjain (Örs vezér tere környéke, Fogarasi út egyes szakaszai, Bosnyák tér környéke - iskolai tanítási időszakban) találkozás lehetséges általam megadott időpontokban munkanapokon, jellemzően a reggeli órákban, vagy előre utalást követően postázom.

Posta díja postán maradó ajánlott levélként 795 Ft, postai csomagautomatába 700 Ft, Foxposttal 699 Ft a küldés díja.

Személyes találkozás választása esetén előzetesen érdeklődj, hogy nekem is megfelel-e az általad preferált időpont és helyszín!

Mást is hirdetek, nézd meg az eladó áruimat, hátha szükséged van rá, együtt a posta is olcsóbb, a csomagba fér más is változatlan díj mellett!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA