ELADÓKERESŐ

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel + ajándék YVES ROCHER GOMMAGE VÉGÉTAL NÖVÉNYI TESTRADÍR BARACKMAG-KIVONATTAL

ELKELT

Ár: 2390

Állapot: AJÁNDÉK RADÍRRAL! vadonat új, bontatlan, fóliázott csomagolásban

Eladó: szzh01 (Eddigi eladások száma: 76, Pozitív visszajelzések: 31, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2017. július 18.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost, vagy Webox, vagy posta banki utalást követően

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Az ajánlat tartalma a képen látható 2 db termék:

1. Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel 50 ml

2. mellé ajándék YVES ROCHER GOMMAGE VÉGÉTAL NÖVÉNYI TESTRADÍR BARACKMAG-KIVONATTAL 75 ml

Az arckrém vadonat új, bontatlan gyári csomagolású, szavatossága 2018. 07. hóig jó, tehát jövő nyáron is használhatod!

A testradír vadonat új, sosem használt, bontatlan teli flakon.

Miért előnyös nálam megvenni?

1.Mert a Magister Products 990 Ft-ért postáz, nálam ez akár 479 Ft-ból megoldható. ill. Budapesten XIV. kerületben személyesen is átvehető egyeztetett időpontban,

2. mert a termék mellé még egy minőségi Yves Rocher testradírt is adok, melynek értéke kb. 1000 Ft.

Személyesen Zuglóban a lakcímemen tudom átadni, esetleg Zugló egyes pontjain (Örs vezér tere környéke, Fogarasi út, Bosnyák tér környéke) találkozás lehetséges, vagy előre utalást követően postázom. Posta díja ajánlott levélként 415 Ft postakész borítékban postán maradó levélként, Webox-szal 599 Ft, Foxposttal 479 Ft a küldés díja. Postai borítékos küldésnél a terméket buborékfóliába csomagolom.

Mást is hirdetek (pl. Avon és Alverde szemceruzákat, krémeket, Dove hajolajat, szemhéjtusokat,.. stb), nézd meg az eladó áruimat, hátha szükséged van rá, együtt a posta is olcsóbb, a borítékba fér más is változatlan postadíj mellett!

szzh01

2017. augusztus 2.

Szia!

Attól függ, milyen szállításra gondoltál, a postakész borítékot és a Foxpostot tudom vállalni az ajánlott 2600 Ft-os árban.Ha valamelyik a kettő közül megfelel, akkor megvásárolhatod.
Foxpost automatához kicsit ritkábban jutok el, pár napot igényelhet mire meg tudom oldani.

kiralykislany

2017. augusztus 1.

Szia!
Eladnád 2600 forintért szállítással, úgy, hogy a radírt nem kérem?

szzh01

2017. július 29.

Szia! Köszi, de nem találtam semmit a kínálatodban, amire szükségem lenne.

Monaaaaa

2017. július 27.