ELADÓKERESŐ

FONTOS: A járvány ideje alatt az érintkezések minimálisra szorítása és a koronavírus elleni harc érdekében kérjük mellőzzétek a piactér használatát!

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 6300

Állapot: vadonat új, bontatlan 50 ml

Eladó: szzh01 (Eddigi eladások száma: 74, Pozitív visszajelzések: 31, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2020. január 30.

Hely: Budapest XIV. vagy Posta vagy Foxpost

Szállítás, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost, vagy posta banki utalást követően

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Szavatosság: 2021.10. hó

Személyesen Zuglóban a lakcímemen tudom átadni, esetleg Zugló egyes pontjain (Örs vezér tere környéke, Fogarasi út egyes szakaszai, Bosnyák tér környéke - iskolai tanítási időszakban) találkozás lehetséges általam megadott időpontokban munkanapokon, jellemzően a reggeli órákban, vagy előre utalást követően postázom.

Posta díja ajánlott postán maradó levélként 795 Ft, postai csomagautomatába 700 Ft, Foxposttal 599 Ft a küldés díja.

Személyes találkozás választása esetén előzetesen érdeklődj, hogy nekem is megfelel-e az általad preferált időpont és helyszín!

Mást is hirdetek, nézd meg az eladó áruimat, hátha szükséged van rá, együtt a posta is olcsóbb, a csomagba fér más is változatlan díj mellett!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA