ELADÓKERESŐ

FONTOS: A járvány ideje alatt az érintkezések minimálisra szorítása és a koronavírus elleni harc érdekében kérjük mellőzzétek a piactér használatát!

s.Oliver For Her EDP  30ml

s.Oliver For Her EDP 30ml

ELKELT

Ár: 4000 Ft + posta

Állapot: Új / Originál csomag

Eladó: vasolka (Eddigi eladások száma: 10, Pozitív visszajelzések: 6, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2017. június 16.

Hely: Pécs

Szállítás, fizetés: Átutalás / személyes átvétel

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Itthon nem kapható ennek a fajtának a parfüm töménysége, ez Németországból származik. Bontatlan csomagolású EDP.

Kedves Beus!

El tudom hétfőn küldeni. Rendben lesz így, üsd le nyugodtan!

Kati

Beus70

2017. június 17.

Kedves vasolka! Köszönöm a választ! Nálunk nincs foxpost, kisváros, itt ilyesmi nincs. :) Az ár megfelelne, abban az esetben, ha még hétfőn tudnád postázni, elsőbbségivel. Szerdán nekem kórházba kell mennem egy időre...előtte még szeretném felvenni a csomagot, nem szeretném másra bízni a postára menést. Én megindítanám az utalást most, azt hétfőn banknyitáskor utalják is, azaz, hétfő délelőtt a számládon lesz a pénz. Ha még aznap el tudnád postázni elsőbbségivel, akkor részemről áll az üzlet. :) Köszönöm a választ.

Kedves Beus!
A posta árát nem tudom, de gondolom 600 Ft körül lehet, mint a Foxpost. Azzal is tudom küldeni. Egyben 4500 Ft-ért adnám, alább nem. Egyik kedvencem, nem akarok tőle feltétlen megszabadulni, csak mást is szeretnék. :-) Ha ennyiért megfelel, üsd le!
Üdv. Kati

Beus70

2017. június 17.

Kedves vasolka! Mennyi lenne az a végösszeg, amennyiért postán maradóra el lehet vinni? Köszönöm a választ.

2017. június 16.

Kedves Mona!
Mire gondolsz? Amit én most keresek: Dior Forever and Ever. Ezt szeretnék venni az eladogatásaimból. Más most köszi nem érdekel.
Üdv. Kati

Monaaaaa