ELADÓKERESŐ

ColourPop Brown Sugar Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Brown Sugar Pressed Powder Shadow Palette

ELKELT

Ár: 6000,- Ft (+szállítási költség)

Állapot: új, bontatlan

Eladó: vtina85 (Eddigi eladások száma: 1084, Pozitív visszajelzések: 660, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2019. január 5.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Garantáltan eredeti termék.

Az ár fix, cseréni nem szeretnék.

Átvehető személyesen Bp-en a IX. kerületben (esténként és hétvégén), illetve esetenként a Corvin-negyednél vagy a Westendnél, általában hétköznap délután.

2019. szeptember 30.

Na sikerült kellően értelmetlenül fogalmaznom, szóval újraírom:
ingyen szállítás még épp megüti a vámhatárt, (50 dollár jelenleg), ezeket még lazán átengedik, legalábbis engem még életemben nem vámoltak 15-20.000 forint közt.
az pedig, ha a honlap ingyen szállítást kínál, sok apró csomag esetében adja magát:)

2019. szeptember 30.

Ha eléred az ingyen szállítás határt (azt hiszem, 45 vagy 50 dollár), még nem vámolnak. Idén változtak a díjszabások, nem böngésztem végig, de most a 15000 ft értékig menő csomagokat mind átengedték a vámon.
Még egy apróság: ha éppen ingyen szállítás akció van az oldalon, akkor rendelsz több, kisebb értékű csomagot, és ugyanott vagy.

sapigitta

2019. szeptember 30.

50$ alatt 10$ a szállítás, felette ingyenes. 45€-tól áfát (27%) kell fizetni az EU-n kívülről érkező csomagokra. Rendelsz két palettát, darabja nem 3400Ft hanem 3700Ft plusz a szállítás fele, máris 5200Ft-nál tarunk. Ha eléred az 50$-os határt, az az áfa miatt már nem 50 hanem 63,5$ a kis csomag, lehet, hogy már nem kell szállítást fizetni, de az áfa miatt máris drágult a rendelés összege és még a postán is lesz egy plusz körünk, ugyanis, amíg az áfa nincs befizetve (és a beérkezett összeget el nem könyvelték - nem az van, hogy helyben fizetve azonnal ideadják, vissza kell menni), a csomagot nem kapjuk kézhez. Alig 1000Ft amiről szó van és minimum 2 kör a postára. Welcome :)

2019. április 14.

Sose tudjuk meg. :D

akirarn

2019. április 14.

Heine, én is ezt akartam kérdezni :D

2019. március 26.

Szia! Tudom, hogy fix az ára, de nem írtad el véletlenül, amikor több dolgot töltöttél fel? A honlapon csak 12 dollár (cca. 3400 forint).

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA