183 Days by Trend It Up

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Finom fényt adó fixáló spray. Nedvességmegtartó betaint tartalmaz. Frissítő permetként is használható. Vegán termék.

ABanyai

2018. november 28.

Nekem nagyon bejött. Csak a csomagolás miatt vettem meg először, de kellemesen csalódtam. Sokkal tartósabb a sminkem tőle, pedig eddig semmi se használt. Szuper! Nekem kb első pár órában már alig marad smink az arcomon, ezzel még a nap végén is fent marad, picit fénylik a bőröm de alapvetően szép marad az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Sheila

2018. november 6.

Én szeretem. :-) A csomagolás egyértelműen übercuki. A fújóka bár nem porlaszt tökéletesen, de legalább nem is köpköd vészesen, meg vagyok vele elégedve. A sminkemet tartósabbá nem teszi (ahogy az általam eddig próbált fixálók közül egyk se), viszont szépen eltünteti a sminkelés végén a poros hatást és egységesít. (mást nem is várok tőle) A célnak megfelel. Nem tudom hogy újravenném-e, mert egy ilyen nyúlból végülis elég egy otthonra :-) a beltartalom meg kb uazt tudja mint az összes többi. Valszeg megtartom inkább a nyuszit és újratöltöm pl rózsavízzel v ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

casa17

2018. október 25.

Cuki, édes, aranyos a csomagolás 😊
De sok mindent nem csinál, nekem nem lesz tartós tőle a sminkem...
elhasználom, újra nem venném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Cuki, édes, aranyos a csomagolás 😊
De sok mindent nem csinál, nekem nem lesz tartós tőle a sminkem...
elhasználom, újra nem venném...

Black Fairy

2018. október 12.

Nagyon édes a csomagolás - és az illat (ennél is), nekem nem sok, nem zavar, szintén elég gyorsan elillan...
Az eredmény nagyon szép természetes lesz, a púderességet elveszi (mint előttem is írták), és én úgy érzem, hogy tartósabb lett az alapozó is...mármint az oxidációtól nem védett, de nem folyt le, nem foltosodott be, és leginkább nem kezdet beleülni az idő előtti ráncaimba sook-soook (10) óra után se...Engem ez is leköpött, aminek köszönhetően a szemsminkem egy kicsit odébbcsúszott, de egyébként kedvelem...

(Igazából eddig ez az első olyan sminkfixáló, amiről úgy érzem, hogy valamit csinál is, de lehet már csak unom a sminkfixálók próbálgatását, és képzelődök - lehet újraveszem, mielőtt kifuttatják.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

random

2018. október 8.

na hogy fixál-e, azt nem tudom, de a púder porosságát nagyon szépen eltünteti, és tényleg kicsit olyan "dewy", bőrfényű lesz az eredmény. ennek is elég édes illata van (konkrétan a rdel young valamelyik spray-jének az illatára hasonlít, de enyhébb). A csomagolása meg halálcuki :D az árát viszont sokallom. feltehetőleg nem veszem újra, de hogy a nyuszit újra meg újra megtöltöm, az hótziher.

up.: uramisten, hogy én hogy meggyűlöltem ennek a szagát 3 nap alatt... nemcsak édes, hanem édes-édes-édes-édes. mint a marcipán. félreértés ne essék, szeretem a marcipánt (évente kétszer, a szülinapomon és a névnapomon), de ez így minden nap naaagyooon sok. csillagot nem veszek le, de még egy okot találtam arra, hogy ne vegyem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Gabicc

2018. október 4.

A fixáló hatásáról nem tudok nyilatkozni, én frissítő permetként használtam eddig.
Az illata finom, engem a kókuszra emlékeztet, szerencsére nem marad meg a bőrön.
Frissítőként kellemes érzés az arcon.
A legnagyobb probléma vele, hogy a feje nem permetezi szépen a vizet, a hajamra is elég sok kerül, mire sikerül az egész arcomra fújni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Frissítőként kellemes érzés az arcon.

Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.