4711

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mse02, az összetevőket feltöltötte: vasolka, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   drogériák

Friss citrusos illat nőknek és férfiaknak egyaránt.

Illatjegyek: bergamott, citrom, tea, neroli, keserű narancs, tárnics, cédrus, cashmeran, pézsma

fújós 2* 10 ml 4711 Remix Cologne 2018+2019
Ár: 1700+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 10 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Ár: 3.300 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: 100 ml-ből kb 80-85 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

csakmoni

2018. június 13.

Szép az üveg, jó az illat, tetszik, de hamar elillan. Igaz, nagyon jó árban láttam Müllerben, annyit mindenképpen megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 13.

szawai

2018. június 13.

Rajtam a keserűnarancs érződik a legjobban. Keserű és édes, de nem csömör vagy émelyítő, inkább jólesően frissítő, mint egy hűs citrusos jeges tea egy forró nyári napon egy kávézó teraszán ülve. Ahogy a hőségben a hideg italtól a pára lecsapódik a pohár falára, és hozzáérinted a válladhoz...nos, ez a borzongás most nekem ez az illatélmény...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Lory

2018. május 15.

Az édes narancs lepaktált a fanyar teával:) Így kis túlzással egy keserédes élményt kapunk.Nagyon frissítő,nagyon nyári,nagyon jól eltalált illat.Mondom én,aki nem igazán szokott 4 csillaggal értékelni friss nyári illatokat de ez jóóó.A leírás szerint unisex,hát én férfiakon el nem tudnám képzelni.Valószínű az anyaillat miatt húznák rá,ami valóban uisex de ez a nyári limonádé szerintem igenis csajos.Tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

mse02

2018. április 25.

Nagyon kellemes finom nyári illata van.
Isteni narancs illat bergamottal, jó kedvet csinál.
Az ide nyár illata lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Nagyon kellemes finom nyári illata van.
Isteni narancs illat bergamottal, jó kedvet csinál.
Az ide nyár illata lesz nálam.

Antioxidánsok: BHT