AA

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: KrisztiP, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti photo-ageing hatású, bőrkisimító, revitalizáló, regeneráló termékcsalád.
A krém megakadályozza a bőr rugalmasságának elvesztését, kisimítja a ráncokat, illetve csökkenti azok láthatóságát. A gazdag formulának köszönhetően a krém javítja a szemkörnyék rugalmasságát és kisimítja a ráncokat. A hyaluronsav és a borágó olaj megakadályozza a transzepidermális vízvesztést, biztosítja a bőr optimális hidratációját és csökkenti a ráncok láthatóságát. Eyeliss ™ komplex csökkenti a szem alatti duzzanatokat és karikákat, stimulálja a mikrokeringést, így visszaadva a bőr friss megjelenését. A sütőtök kivonat és az allantoin enyhítik az irritációkat és a bőrpírt. Az E-vitamin kiválóan táplál, regenerál, erősíti a természetes hidrolipid réteget és helyreállítja bőr simaságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt allergiás és kötőhártya-gyulladásban szenvedő csoporton. Illatanyagmentes. Bőrsemleges pH.