L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. július 18.

Egyedülálló technológiával készült hidratáló alapozó, mely hibátlanul illeszkedik a bőr tónusához. A benne található ultra-finom fényvisszaverő részecskék optikailag tökéletesítik a bőr felszínét! Nem komedogén illetve olajmentes, így minden bőrtípus számára megfelelő.

Kiszerelés: 30ml

crystaln

2013. február 21.

Kreol bőröm van, a teljes arcomra BB-krémet használok.
De a szemem alatti sötét karikák eltüntetésére sajnos önmagában egy jó korrektor sem képes, ezért én ezzel az alapozóval együtt használom.
Így szuper és tökéletesen fed.
Önmagában egyetlen egyszer próbáltam, de túl nehéz textúrájúnak és töménynek éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Kreol bőröm van, a teljes arcomra BB-krémet használok.
Így szuper és tökéletesen fed.

csienke

2013. január 17.

Nagyon jó fedőképesség, kellemes, könnyen felvihető textúra. A természetesebb hatást kedvelőknek nem ajánlom, mert azért látszik, hogy van az arcodon "valami". Nyáron túl nehéz, én télen használtam évekig, de csak megfelelően hidratált bőrön mutat jól, ellenkező esetben nagyon kihozza a száraz részeket. Púderezést (legalábbis az én száraz bőrömön) egyáltalán nem igényel, anélkül is tartós, sőt nálam a púder nagyon lerontotta az összképet....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

kitticat

2013. január 12.

Rajtam rettenetesen mű hatása volt, sajnos... Fedése tényleg jó, tartós is, a színe is passzolt a bőrömhöz, de valahogy mégis messziről látszott, hogy alapozóztam. Végül fele-fele arányban kevertem arckrémmel, ami persze legyengítette a fedést, de legalább elhasználhatóvá tette. Töményen maximum makacs ragyákra, korrektorként tudtam használni. Ezért az árért nekem nem érte meg, kettesnél jobbat nem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

vira.15

2012. december 29.

Szerettem ezt az alapozót. Körülbelül egy évvel ezelőtt használtam. Eredetileg az Infallible-t akartam megvenni, de az nem volt, ez meg pont 3000 Ft-ra le volt akciózva, így jött velem haza :) Fedése jó, tartóssága is, valóban nincs maszkhatás, és találtam az én bőrszínemhez valót. A pumpás lyukból pont annyi jön ki amennyi kell, se több se kevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Seres Lajosné

2012. november 8.

Nekem bevált. zsano0107 nem tudom hol kell Neked írni. Én szívesen átvenném tőled ezt az alapozót, ugyanis én pont ezt az árnyalatot használom. Email címem: binguska@citromail.hu Ha gondolod és még megvan az alapozó, várom leveledet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 8.

zsano0107

2012. november 5.

Sziasztok!
Eladnám ezt az alapozómat,mert sajnos sötét lett a bőrömhöz képest!
D7-Golden amber árnyalat
csak pár alkalommal használtam,próbálkoztam vele,de tényleg nagyon elüt!
Ha érdekelne esetleg vkit írjon!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Sziasztok!
Eladnám ezt az alapozómat,mert sajnos sötét lett a bőrömhöz képest!
D7-Golden amber árnyalat
csak pár alkalommal használtam,próbálkoztam vele,de tényleg nagyon elüt!
Ha érdekelne esetleg vkit írjon!:)

CatLynn

2012. szeptember 18.

Többször is vettem ilyen alapozót, abszolút meg voltam, vagyok vele elégedve. Nekem jól fed, tökéletes az árnyalat, tartós, nem maszkhatású, nem folyik le, egyszerűen szuper. Egyedül az árával van kis problémám, lehetne olcsóbb... De nem érdekel, mert egyszerűen nekem ez vált be. biztosan veszek még ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

katarina87

2012. szeptember 6.

Évekig használtam ilyen alapozót, az R1 rose Ivory árnyalatot. Meg voltam vele elégedve összességében, de ennyi pénzért rengeteg jobb alapozó van, sokkal bőrbarátabb összetevőkkel. Ezért csak 4 csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

appdina

2012. augusztus 4.

Jó régóta megvan már, sehogy sem akar elfogyni :) Szerintem nem fed túl jól és elég nehézkes érzetet is ad (bár nem találtam még olyan alapozót, ami ne lenne az), a tubus sem praktikus, mert folyton "eldugul"....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 4.

ashley

2012. július 30.

Elég fehér a bőröm, így nekem nehéz megtalálni a megfelelő színt, de ebben a termékcsaládban megtaláltam (Rose Ivory árnyalat) én nagyon szeretem, nagyon keveset kell felvinni belőle és meglesz a természetes hatás, egészséges fényt ad az arcnak. Nyáron 40 fokban tényleg nem a legelőnyösebb, mert hamar lejön és túl fényes lesz tőle a bőr. De normális időben nagyon szeretem, mert hidratál is, így nem szárad ki annyira a bőröm. Fényvédős is, szóval plusz pont ezért is neki. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.