L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. július 18.

Egyedülálló technológiával készült hidratáló alapozó, mely hibátlanul illeszkedik a bőr tónusához. A benne található ultra-finom fényvisszaverő részecskék optikailag tökéletesítik a bőr felszínét! Nem komedogén illetve olajmentes, így minden bőrtípus számára megfelelő.

Kiszerelés: 30ml

Kormios

2012. július 8.

Nekem nagyon maszkos a hatása....ennyi pénzért van jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Nekem nagyon maszkos a hatása....ennyi pénzért van jobb.

coffelove

2012. június 27.

A sötétebbik árnyalatot kaptam egy barátnőmtől. Magamtól nem vettem volna meg, mert nincs túl sok jó tapasztalatom a L'Oreal alapozókkal. A szín miatt nyáron használom (elég sötét). Nem mondanám hogy rossz, de azt sem hogy különleges. Átlagos mint a márka összes alapozója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

DittyCat

2012. április 16.

Nekem annak idején nagyon nem jött be. Nem egybeolvadt az arcbőrömmel, hanem külön életet élt, mintha úszott volna az arcom felszínén, mint az olajfolt a pocsolyán. Szép színe volt viszont (R1) de ennyi... nem venném újra. Igaz, nyáron használtam, talán télen nem ennyire gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

Erus

2012. április 14.

Ezt az alapozót csak télen használom, mert talán akkor annyira nem zsírosodik alatta a bőröm. Szeretem amikor felviszem, mert szépen beleolvad a bőrömbe és szép lesz a tónusa, sajnos pár óra múlva már ez nem mondható el róla. Amikor felkenem, akkor olyan érzés, mintha szárítaná az arcot és szerintem ez miatt kezd el több faggyút termelni a bőröm. Nem ez a legrosszabb alapozóm, amit használtam de nem is a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Barbi-Lou

2012. április 8.

A net-en olvastam, hogy nagyon szépen fed, ezért megvettem. Nem csalódtam, tényleg klasszul fed! Borzasztóan örültem, hogy kapható nagyon világos bőrre is!
Nekem sokáig fent marad és nem ül meg a bőrredőkben. A csomagolás is praktikus és igényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Klári

2012. március 24.

Ő volt az első komolyabb alapozóm,azért is szerettem ,mert aputól kaptam!!!Szépen fed,bár azóta kipróbáltam már pár sminkalapot,de egyik sem takarta el úgy a tinikorban szerzett patti hegeimet,nekem ez a legfőbb szempont és a legkevésbé fényesedett ki tőle az arcom.Keresem az igazit,de valószínű visszatérek ehhez!Úgyhogy nekem még mindig ez az 5ös.Köszi apu:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

natasha

2012. március 12.

régebben a barátnőm és én is ezt az alapozót használtuk, mind a kettőnknek zsíros bőre van,amikor én kentem fel nagyon olajos volt az egész, izzadt alatta a bőröm,olyan súlyosnak éreztem és egy kilót kellett magamra tenni h eltüntessen vmit! ezzel szemben a barátnőmnek olyan bababőrt varázsolt,semmi átfénylés,csodálkoztam...hibátlan lett a bőre.milyen furcsa! élő bizonyíték hogy micsoda különbség van bőr és bőr között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

reaglamour

2012. március 12.

Nekem sem passzol a bőrszínemhez, elég világos a bőröm és nagyon rózsaszín lett a fejem.. egyáltalán nem tetszett. Sajnálom hogy kiadtam érte annyi pénzt. Ennyit a nagy márkákról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 12.

Judith

2012. március 12.

Sikerült belefutnom megint egy drága, márkás és használhatatlan alapozóba. Nem illeszkedik a bőrszínemhez (enyhe kifejezés; a hullafehér bőrömön világít a fehérsége), de minek is, mert púderrel fixálva sem marad meg a bőrömön. Látványosan olvad le az arcról azonnal, később pedig a pórusokban marad meg csak a festék. Inkább nem használok alapozót, de ezt fel nem kenem magamra még egyszer. Kuka lett a sorsa. Azóta essence alapozót használok és nagyon jó. Szerintem ez sokat elmond a minőségéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

reaglamour

2012. március 1.

Nekem egyáltalán nem passzolt a bőrszínemhez, és egy kicsit nekem maszk szerű is, még egyszer nem venném újra. Viszont a fedése nem rossz ezért kap egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.