L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. július 18.

Egyedülálló technológiával készült hidratáló alapozó, mely hibátlanul illeszkedik a bőr tónusához. A benne található ultra-finom fényvisszaverő részecskék optikailag tökéletesítik a bőr felszínét! Nem komedogén illetve olajmentes, így minden bőrtípus számára megfelelő.

Kiszerelés: 30ml

csakjulcsi

2011. szeptember 15.

Elégedett vagyok ezzel az alapozóval, csak a kisebb ráncokban sajnos megül. Jó pont, viszont a fényvisszaverő hatása. :) Lehetne kicsit tartósabb, de eddig ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Cili

2011. szeptember 14.

Nem mondhatnám, hogy sminkelem magam. Anyukámnak van ilyen alapozója, amit egyszer kölcsön is kértem mert volt az államon pár folt, amit valahogy gyorsan el kellett tüntetnem. Én teljesen meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

fabkitti

2011. augusztus 19.

Nekem zsíros bőröm van,ezért is tudom ezt a terméket ajánlani hiszen elég vizes az állaga .Szerintem szépen is alapoz. Nekem like :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

babascene

2011. augusztus 7.

nekem nem vált be.. beült a mimikáimba és ráncossá tett pedig nem vagyok az 18 évesen. és fura az szaga is :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 7.

bmariann

2011. július 7.

A legnagyobb előnye tényleg az, hogy van belőle egészen világos árnyalat is. Szépen, egyenletesen fed, könnyű vele dolgozni, viszont rajtam egy egész napot nem bír ki, viszonylag hamar összecsomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

sokkismalac

2011. július 6.

Én csak teszterrel próbáltam, a színe tökéletes volt, a legvilágosabb árnyalat pont jó nekem télre, de egy kicsit túl sok benne a fényvisszaverő pigment...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

vivi1000

2011. július 6.

Nagyon szuper alapozó kicsit vizes állagú ,könnyű.Nem érzem ,hogy rajtam van .Jól fed és szinte láthatatlan az arcon.Nyárra kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 6.

cecil

2011. július 5.

Nagyon jó alapozó és kevés kell belőle így nem érzed fullasztónak. Szépen fedi a piros foltokat. Drága, de nekem régóta megvan és még sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 5.

Judiit

2011. április 30.

Előnye, hogy van nagyon világos bőrre való árnyalat. Hátránya, hogy egy filmszerű réteget hoz létre a bőrön és alatt mintha "megfulladna" az arc . Fedése csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. április 30.

zsuzsanna.kurdy

2011. március 16.

Az én nagyon de nagyon világos bőrömre is volt belőle árnyalat ez előny, de nagyon ragacsos volt nekem...mármint "nehéz" a textúrája, mintha egy zsírosabb krémet kennék fel, aztán ez megszűnik egy időre, viszont nagyon hamar összecsomósodik az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.