Actavis

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: Timo, Módosítva: 2018. április 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

5 napos hatékony és garantált védelem normál bőrre, nők és férfiak számára.

• Klinikailag igazolt hatás.
  • Illatmentes.
  • Csupán hetente 1-2 alkalommal kell használni.
  • A hónalj, a kéz, a láb, és a törzs felszínére.
  • Mérsékli a túlzott izzadást, és elfedi a kellemetlen szagokat.

NyBetti

2019. november 30.

Jó jó, csak épp tele van alumíniummal. Ami nem baj, tök hatásos szer. Csak épp 900 ft-ért kapható a Naturlandos változata, ami tökéletesen működik het 2-3x kenve. Uh ez jó nagy pénzlehúzás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

hajnivasko

2019. augusztus 25.

EZ A TERMÉK EGY CSODASZER! Sajnos fiatal lányként küzdök azzal a problémával, hogy nagyon nagyon izzadós vagyok. Tényleg még télen is képes vagyok nagyon durván leizzadni, a legnagyobb hidegben is.. Nagyon régóta kerestem valami olyat, ami ezt a problémát megszünteti de sajnos semmi olyat nem találtam ami hatna. Kipróbáltam ezt a terméket egyik kedves ismerősöm ajánlására és nem hittem el, hogy ilyen tényleg létezik!!! Én fürdés után használok minden hónaljamon kb 3 fújást, majd feltett kezekkel mászkálok ameddig meg nem szárad. Nekem általában kitart 3-4 napig, de mindig rásegítek egy dezodorral. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Giside

2019. július 25.

Valodi csodaszer! Nagyon izzados vagyok sajnos, mar mindent kiprobaltam az evek alatt, a penz sose szamitott. Ez a termek valami hihetetlen, egyszeruen nem hiszem el, hogy este tiszta borre befujom 3x es megszunik az izzadas. Eddig meg ki sem mozdultam maris hatalmas izzadsagfoltok jelentek meg a ruhamon, ami egyreszrol ciki, masreszrol pedig telen kimondottan idegesito. Hanyszor fagyoskodtam a vizes es hideg honaljam miatt 😕
2 tenyernyi izzadas volt mindig a ruhaimon.
De az idrossal teljesen megvaltozott az eletem. Hegymenetbe gyalogoltam felfele, egy csepp izzadas sem jott ki a boromon. Vegre tiszta es szaraz a ruha, ja azt hozzateszem a tulzott izzadas tonkre tette az osszes ruham.
En nagyon boldog vagyok ettol a termektol, nagyon remelem, hogy a testem nem szokik hozza, mert a tobbi eros izzadasra valo deohoz rendre hozzaszokott. Kesobb updatelek 😉
Update: ha rendszeresen hasznalom, mintha kisse hozzaszokna a borom. Most nagyon regota nem hasznaltam, nyar leven olyan szinten izzadtam, hogy 2 ora alatt budos voltam, hiaba furodtem frissen es Dove/Rexona plusz Rexona spray, semmi.. olyan mintha be se kentem volna ezekkel magam.
Szoval ujra befujtam magam Idrossal kb 6 fujas honaljankent es megszunt teljesen az izzadas. Juppii.
Valoban az a lemyeg, hogy lefekves elott frissen zuhanyozva, megszaradt borre kell fujni, es negyed oran at felteve a kezet megvarni amig beszarad a borbe. Aztan aludni egyet mert ejjel fejti ki a hatasat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

2 tenyernyi izzadas volt mindig a ruhaimon.

Nixa

2019. július 1.

Szerintem semmit sem ér, és így nagyon drága is! Se a páromnak, se nekem nem jött be! Nagy csalódás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

puskas.henrietta94

2019. április 11.

Mindig izzadok, ha nem otthon vagyok. A deóktól tönkrement számos felsőm már. Ekkor vettem meg az Idrost. Két napig bírja kb. 2 nap után egyre jobban izzadok, és az a kedvencem, hogy még ha az Idros mellé kicsi deót is teszek, ugyanolyan büdösnek érzem magam. Kiváló. Kiadtam 4 ezer forintot, hogy ugyanolyan szarul érezzem magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Hene

2019. április 9.

Megmentette a napjaimat! Iszonyuan izzadtam elotte es mar mindent kiprobaltam a draga izzadasgatlok sem segitettek nagy markanevvel.. 3-5 napig siman kibirom es batran viselhetek vilagos polokat nem sargulnak be a honapjamnal!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

And1

2019. február 3.

Valóban csíp, de nálam ez 5 másodperc maximum. Két napig tart a hatása, de szerintem aki átlagosan izzad annak hosszabb távon is jól működhet. Illetve meg kell várni amíg a szer tökéletesen megszárad. Mivel jobbat eddig nem találtam és bár nem tart 5 napig a hatása, így is meg vagyok vele elégedve, 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Makk Zsuzsó

2019. február 3.

Engem nem győzött meg. Az izzadást egyáltalán nem fogja vissza. A szagokat is csak rásegítéssel, pl. ha reggelente ráfújok egy kis alumíniummentes akármit. Engem nem irritált (eddig). Még tesztelgetem, lehet, hogy rájövök a nyitjára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Petrappp

2019. január 13.

Nagyon jó termék, nagyon szeretem. Nálam kb. 3-4 napig tart a hatása, és nem irritálja a bőrömet egyáltalán. A második naptól kezdve szoktam dezodort is használni, a biztonság kedvéért.
Heti 2x kellene fújnom (és szabad is ennyit használni), de pont ahogy a korábbi hozzászólók, úgy én is aggódom egy kicsit, hogy vajon jó-e, ha nem tudunk 'rendesen' izzadni. Ezért inkább heti 1x használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

csillam94

2018. november 26.

Kellett idő, hogy kitapasztaljam, hogyan működik. Fontos, hogy fürdés után, teljesen megszáradt bőrre kell fújni, és meg kell várni, hogy teljesen beszívódjon (kb egy negyed óra kell neki, én addig felemelt kézzel szoktam járkálni/feküdni). Ami még fontos, hogy frissen borotvált/gyantázott hónaljon nagyon csíp, olyankor nem szabad használni. Mielőtt erre rájöttem, nem működött jól, de azóta egy csoda. Használat után 2-3 napig szinte egyáltalán nem izzadok, még sportolás közben sem, ami hatalmas csoda, mert nagyon nagyon izzadós vagyok. A 3. nap után már kicsit érzem, hogy csökken a hatása, de még olyankor is jobban működik, mint egy Dove/Rexona stb. Mivel illata nincsen, így én azért szoktam egy nagyon kevés illatosított golyós deót is használni mellé, hogy ha esetleg izzadok kicsit, nehogy érződjön. Drága, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Az Alcloxa az allantoin nevű gyulladáscsökketnő alumínium sója. Az összetevő gyártója szerint az alcloxa rendelkezik az allantoin nyugató és az alumínium együletek összehúzó és enyhe antimikrobiális hatásával egyaránt.

Az összetevővel leggyakrabban dezorodokban találkozhatunk, mint izzadsággátló összetevő.