Actavis

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: Timo, Módosítva: 2018. április 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

5 napos hatékony és garantált védelem normál bőrre, nők és férfiak számára.

• Klinikailag igazolt hatás.
  • Illatmentes.
  • Csupán hetente 1-2 alkalommal kell használni.
  • A hónalj, a kéz, a láb, és a törzs felszínére.
  • Mérsékli a túlzott izzadást, és elfedi a kellemetlen szagokat.

RekaBon

2018. november 23.

Már vagy 1,5 éve megvan és több, mint fele benne van. Igaz, csak nagyon ritkán használom, hiszen az összetevői nem a legszebbek, de amikor előre tudom, hogy stresszhelyzet várható és/vagy "olyan" ruhát viselek, aminél feltűnő lenne már egy pici izzadságcsepp is akkor kénytelen vagyok erre hagyatkozni. Stresszhelyzetben hajlamos vagyok erős izzadásra (márpedig nagyon stresszelős vagyok), de ez a termék elbánik vele :). Plusz illat kell mellé máskülönben a szagot nem szünteti meg. Nekem is csíp első felvitelnél és utána néha kicsit viszket a bőröm tőle 1-2 napig, de nekem ígyis megéri, mivel akár 5 napig tart a hatása. Akinek érzékeny a bőre kerülje el messziről, de aki erős izzadásra hajlamos annak mentőöv lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Banszky

2018. november 22.

Nem akadályozta meg az izzadást és még csípett is,kiütésem is lett tőle. Kuka!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Nem akadályozta meg az izzadást és még csípett is,kiütésem is lett tőle. Kuka!!

Aniiii

2018. november 18.

Egyrészt szeretem mert teszi a dolgát, nem izzadok tőle pár napig, viszont viszkető, ekcémás jellegű folt jött ki tőle. Erre külön krémet kellett használnom. Szóval erőteljesen irritál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

gabriella0809

2018. november 15.

Valóban megszünteti az izzadást, nyáron 40 fokban is teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Valóban megszünteti az izzadást, nyáron 40 fokban is teszi a dolgát.

Juanita91

2018. november 14.

Nagy csalódás számomra, nagyon csúnya lett tőle a hónaljam...piros kiütések melyek egész nap viszkettek és esztétikusnak sem voltak mondhatók. Egy hónapig próbálkoztam vele,de akárhogyan használtam mindig ezek a problémák voltak vele. Próbáltam a lábamon is,ott nem lettem kiütéses, viszont az izzadáson se segített :( Sajnálom, mert nagyon bíztam benne hogy megvettem a csodaszert, de nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Nikcy

2018. október 7.

Jó drága, az emberfia ugyanúgy izzad tőle, de legalább a hónaljszagot megszünteti.Mondjuk azt az olcsóbb izzadásgátlók is megteszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

barbimariposa

2018. szeptember 6.

Az egyik kedvenc izzadásgátlóm a nagyágyúk közül, amelyek az ilyen izzadós emberekre lettek kitalálva, mint én.
Én próbáltam az összes deot ami létezik: Old spicet, a Vichyt,az Exodort is, de egyikkel sem voltam elégedett, az egyiktől sem kaptam meg a várva várt eredményt, vagy csípett, vagy viszkettem tőle, vagy ami a legrosszabb, büdös voltam tőle.
Most fogom elhasználni az első Idrosomat, amelyet még fél éve vettem a Rossmannban- az utolsó darabot hoztam el, ezt egy jelnek vettem :D
Azért kiemelkedő ez a termék, mert jelentős mértékben csökkenti az izzadást (végre nincs tócsám!), már heti egy alkalmas használat által is és ami a legfontosabb, hogy nem irritál, nem csíp, nem viszketek tőle, se a fújás éjszakáján, se másnap, se harmadnap :)
Nagyon szeretem és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Nagyon szeretem és újra fogom venni.

bernadettu

2018. augusztus 28.

Nekem sajnos nem mindig sikerült úgy befújnom, hogy hatásos legyen, de amikor igen, akkor tényleg nem izzadtam, viszont pl. más területeken jobban el kezdtem izzadni... Nem hiszem, hogy újra venném, ezt is Glmaour napokon vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Shinejuci

2018. július 10.

Soha semmi nem mulasztotta el tartosan az izzadasomat. A solutio antiisudoricat is probaltam,de nekem az is csak par hetig mukodott es szornyen viszketett a honaljam es szo szerint marta hasznalat utan is napokkal.
Ez ellentetben egyaltalan nem fajdalmas!(csak ne borotvslkozas utan hasznald)
En nappal hsznalok izzadasgatlot melle, igy nyaron is teljesen eltunteti a szagokat,es nagy mertekben mersekli az izzadast!
December ota kifogastalanul mukodik heti-masfel heti hasznalattal,es meg mindig ugyanazt a flakont hasznalom! Ezelott semmi nem segitett ennyire,es oldotta meg az izzadékonyságomat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Ez ellentetben egyaltalan nem fajdalmas!(csak ne borotvslkozas utan hasznald)

jilona1983

2018. június 18.

Húgom tanácsára vettem meg, mert már mindenféle létező izzadásgátlót kipróbáltam, de egyik sem segített, ha 25 fok fölé emelkedett a hőmérséklet vagy ha stresszhelyzetben voltam. Van olyan helyzet, amikor nem engedhetjük meg magunknak, hogy pisztolytáska legyen a hónunk alatt, ezért gondoltam, hogy most már mindegy, egy próbát megér, maximum a húginál landol. Csütörtök este fürdés után befújtam a hónom alatt és vasárnap estig teljesen száraz maradt. Picit először csípett és próbáltam nem letenni a karom, hogy nehogy összeizzadjam, de mikor megszáradt, elmúlt a csípő érzés. Féltem is, mert a Naturlandos kis barna üvegcsés gyógyszertári izzadásgátló (ami jóóóóóóóval olcsóbb) rettenetesen szétmarta a bőrömet és néha ki is sebesedett, de ettől szerencsére semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Nem fogom folyamatosan használni, mert szerintem nem tesz jót, ha nem izzadhatjuk ki azt, amit ki kell, de alkalmakkor jó szolgálatot tesz. Biztosan jó sokáig elég lesz, nekem megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Az Alcloxa az allantoin nevű gyulladáscsökketnő alumínium sója. Az összetevő gyártója szerint az alcloxa rendelkezik az allantoin nyugató és az alumínium együletek összehúzó és enyhe antimikrobiális hatásával egyaránt.

Az összetevővel leggyakrabban dezorodokban találkozhatunk, mint izzadsággátló összetevő.