Actavis

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: Timo, Módosítva: 2018. április 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

5 napos hatékony és garantált védelem normál bőrre, nők és férfiak számára.

• Klinikailag igazolt hatás.
  • Illatmentes.
  • Csupán hetente 1-2 alkalommal kell használni.
  • A hónalj, a kéz, a láb, és a törzs felszínére.
  • Mérsékli a túlzott izzadást, és elfedi a kellemetlen szagokat.

zivette

2018. június 18.

Ez egy csodaszer! Biztosan újra veszem. 3-4 naponta használom szerintem kb. 3-4 hónapig elég, szóval ha úgy vesszük megéri az árát egy dezodorhoz képest hasonlítva is. Alapból nem vagyok izzadós,jól bírom a meleget is viszont stresszhelyzetben vagy ha inges felsőben vagyok akkor bizony elég bosszantó volt ha 10-20 múlva indulás után foltos voltam. A kellemetlen izzadás nálam megszűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Belyus

2018. június 17.

Nekem nem jött be :( Nagyon irritálja a hónaljat, és nem szünteti meg sem az izzadást, sem a szagokat. A Vichy még mindig a nyerő nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

cincike

2018. május 28.

Kíváncsian kezdtem el a használatát, hiszen kéz-láb és hónalj izzadás mérséklésre ajánlják.
Sajnos nekem nem vált be, hónaljra perspirexet használok, aminek szerencsére látható eredménye van, végre tudok színes ruhákat hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Andrea2511

2018. május 28.

Hihetetlen, hogy tényleg működik! Mindig is izzadós voltam, tinikoromban találtam egy dezodort, ami egészen bevált, de a stresszes munkanapokat az sem bírja...ez a dezodor viszont tényleg szárazon tart! Csak azt nem értem, hogy hogy lehet, hogy fürdés közben nem jön le, és nem kell minden nap használni.
Az első napon az egyik hónaljamnál nem működött tökéletesen, de szerintem csak azért, mert nem fújtam be teljesen (ugyanis kicsit nehéz jól célozni a szórófejjel).
Update: Egészen megszoktam a szórófej használatát, már nincs vele semmi gondom. Viszont amikor használat után eltelik 3-4 nap, és kezd elmúlni a hatás, az egyértelműen érezhető....:D Ilyenkor a teljes szárazság és szagtalanság után hirtelen elég erőteljes szagok kezdenek érződni, ilyesmit egyetlen másik dezodornál sem tapasztaltam eddig. Ennek ellenére marad az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

evettke7

2018. május 16.

Az elején heti 2x használtam, most már csak hetente, másfél-kéthetente használom, mikor hogy jut eszembe, hogy érzem szükségét. Megváltoztatta az életem. Nem tudom már összeszámolni, hogy hány ruhadarabom ment véglegesen tönkre a túlzott izzadás miatt. Mióta használom azóta mondhatni normál mértékűre csökkent az izzadásom. És amit esetleg izzadok, az sem kellemetlen szagú
Talán egy hátrányát tudom csak felsorolni, mégpedig, hogy nagyon szárítja a bőrömet, használat utáni másnap viszket és kipirosodik a hónaljam pedig kompenzálásképpen éjszakára be szoktam kenni Bepanthen-nel és egy másik, enyhébb, ápolós Nivea deót használok másnap. De az az egy nap abszolút megéri, úgyhogy ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Peony444

2018. május 8.

Az egyik leghatékonyabb izzadásgátló, már több éve használom. Elég hetente egyszer alkalmaznom, kissé irritálja a bőröm, de a hatás miatt megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

pingu89

2018. március 24.

Már csak ezt a dezodort veszem, mert sajnos nagyon izzadós vagyok, és ez tényleg használ!Elég 5 naponta vagy ritkábban használni, úgyhogy megéri az árát!Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Katakonya

2018. március 24.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, 5naponta használom és egyáltalán nem izzadok tőle. Számomra egy igazi csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

CZPetra

2018. március 18.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Hetente egyszer használom, egyáltalán semmilyen "szagom" nincs azóta, az izzadás is szinte teljesen megszűnt. Mellé használok dezodort a jó illat miatt, de próbáltam anélkül is, semmilyen kellemetlen szagot nem éreztem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Mara1984

2018. január 15.

A testszag miatt próbáltam ki. Csak minimálisan izzadok a használata mellett, de a szagokat teljesen megszüntette. 2 hónapja használom és már elegendő 8-9 naponta fújnom, még a felét sem használtam el. Mást nem használok mellé, mégsincs izzadság szagom. Nagyon elégedett vagyok vele. Biztos újra fogom venni. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Az Alcloxa az allantoin nevű gyulladáscsökketnő alumínium sója. Az összetevő gyártója szerint az alcloxa rendelkezik az allantoin nyugató és az alumínium együletek összehúzó és enyhe antimikrobiális hatásával egyaránt.

Az összetevővel leggyakrabban dezorodokban találkozhatunk, mint izzadsággátló összetevő.