Actavis

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: Timo, Módosítva: 2018. április 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

5 napos hatékony és garantált védelem normál bőrre, nők és férfiak számára.

• Klinikailag igazolt hatás.
  • Illatmentes.
  • Csupán hetente 1-2 alkalommal kell használni.
  • A hónalj, a kéz, a láb, és a törzs felszínére.
  • Mérsékli a túlzott izzadást, és elfedi a kellemetlen szagokat.

barbimariposa

2018. szeptember 6.

Az egyik kedvenc izzadásgátlóm a nagyágyúk közül, amelyek az ilyen izzadós emberekre lettek kitalálva, mint én.
Én próbáltam az összes deot ami létezik: Old spicet, a Vichyt,az Exodort is, de egyikkel sem voltam elégedett, az egyiktől sem kaptam meg a várva várt eredményt, vagy csípett, vagy viszkettem tőle, vagy ami a legrosszabb, büdös voltam tőle.
Most fogom elhasználni az első Idrosomat, amelyet még fél éve vettem a Rossmannban- az utolsó darabot hoztam el, ezt egy jelnek vettem :D
Azért kiemelkedő ez a termék, mert jelentős mértékben csökkenti az izzadást (végre nincs tócsám!), már heti egy alkalmas használat által is és ami a legfontosabb, hogy nem irritál, nem csíp, nem viszketek tőle, se a fújás éjszakáján, se másnap, se harmadnap :)
Nagyon szeretem és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Nagyon szeretem és újra fogom venni.

bernadettu

2018. augusztus 28.

Nekem sajnos nem mindig sikerült úgy befújnom, hogy hatásos legyen, de amikor igen, akkor tényleg nem izzadtam, viszont pl. más területeken jobban el kezdtem izzadni... Nem hiszem, hogy újra venném, ezt is Glmaour napokon vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Shinejuci

2018. július 10.

Soha semmi nem mulasztotta el tartosan az izzadasomat. A solutio antiisudoricat is probaltam,de nekem az is csak par hetig mukodott es szornyen viszketett a honaljam es szo szerint marta hasznalat utan is napokkal.
Ez ellentetben egyaltalan nem fajdalmas!(csak ne borotvslkozas utan hasznald)
En nappal hsznalok izzadasgatlot melle, igy nyaron is teljesen eltunteti a szagokat,es nagy mertekben mersekli az izzadast!
December ota kifogastalanul mukodik heti-masfel heti hasznalattal,es meg mindig ugyanazt a flakont hasznalom! Ezelott semmi nem segitett ennyire,es oldotta meg az izzadékonyságomat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Ez ellentetben egyaltalan nem fajdalmas!(csak ne borotvslkozas utan hasznald)

jilona1983

2018. június 18.

Húgom tanácsára vettem meg, mert már mindenféle létező izzadásgátlót kipróbáltam, de egyik sem segített, ha 25 fok fölé emelkedett a hőmérséklet vagy ha stresszhelyzetben voltam. Van olyan helyzet, amikor nem engedhetjük meg magunknak, hogy pisztolytáska legyen a hónunk alatt, ezért gondoltam, hogy most már mindegy, egy próbát megér, maximum a húginál landol. Csütörtök este fürdés után befújtam a hónom alatt és vasárnap estig teljesen száraz maradt. Picit először csípett és próbáltam nem letenni a karom, hogy nehogy összeizzadjam, de mikor megszáradt, elmúlt a csípő érzés. Féltem is, mert a Naturlandos kis barna üvegcsés gyógyszertári izzadásgátló (ami jóóóóóóóval olcsóbb) rettenetesen szétmarta a bőrömet és néha ki is sebesedett, de ettől szerencsére semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Nem fogom folyamatosan használni, mert szerintem nem tesz jót, ha nem izzadhatjuk ki azt, amit ki kell, de alkalmakkor jó szolgálatot tesz. Biztosan jó sokáig elég lesz, nekem megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

zivette

2018. június 18.

Ez egy csodaszer! Biztosan újra veszem. 3-4 naponta használom szerintem kb. 3-4 hónapig elég, szóval ha úgy vesszük megéri az árát egy dezodorhoz képest hasonlítva is. Alapból nem vagyok izzadós,jól bírom a meleget is viszont stresszhelyzetben vagy ha inges felsőben vagyok akkor bizony elég bosszantó volt ha 10-20 múlva indulás után foltos voltam. A kellemetlen izzadás nálam megszűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Belyus

2018. június 17.

Nekem nem jött be :( Nagyon irritálja a hónaljat, és nem szünteti meg sem az izzadást, sem a szagokat. A Vichy még mindig a nyerő nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

cincike

2018. május 28.

Kíváncsian kezdtem el a használatát, hiszen kéz-láb és hónalj izzadás mérséklésre ajánlják.
Sajnos nekem nem vált be, hónaljra perspirexet használok, aminek szerencsére látható eredménye van, végre tudok színes ruhákat hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Andrea2511

2018. május 28.

Hihetetlen, hogy tényleg működik! Mindig is izzadós voltam, tinikoromban találtam egy dezodort, ami egészen bevált, de a stresszes munkanapokat az sem bírja...ez a dezodor viszont tényleg szárazon tart! Csak azt nem értem, hogy hogy lehet, hogy fürdés közben nem jön le, és nem kell minden nap használni.
Az első napon az egyik hónaljamnál nem működött tökéletesen, de szerintem csak azért, mert nem fújtam be teljesen (ugyanis kicsit nehéz jól célozni a szórófejjel).
Update: Egészen megszoktam a szórófej használatát, már nincs vele semmi gondom. Viszont amikor használat után eltelik 3-4 nap, és kezd elmúlni a hatás, az egyértelműen érezhető....:D Ilyenkor a teljes szárazság és szagtalanság után hirtelen elég erőteljes szagok kezdenek érződni, ilyesmit egyetlen másik dezodornál sem tapasztaltam eddig. Ennek ellenére marad az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

evettke7

2018. május 16.

Az elején heti 2x használtam, most már csak hetente, másfél-kéthetente használom, mikor hogy jut eszembe, hogy érzem szükségét. Megváltoztatta az életem. Nem tudom már összeszámolni, hogy hány ruhadarabom ment véglegesen tönkre a túlzott izzadás miatt. Mióta használom azóta mondhatni normál mértékűre csökkent az izzadásom. És amit esetleg izzadok, az sem kellemetlen szagú
Talán egy hátrányát tudom csak felsorolni, mégpedig, hogy nagyon szárítja a bőrömet, használat utáni másnap viszket és kipirosodik a hónaljam pedig kompenzálásképpen éjszakára be szoktam kenni Bepanthen-nel és egy másik, enyhébb, ápolós Nivea deót használok másnap. De az az egy nap abszolút megéri, úgyhogy ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Peony444

2018. május 8.

Az egyik leghatékonyabb izzadásgátló, már több éve használom. Elég hetente egyszer alkalmaznom, kissé irritálja a bőröm, de a hatás miatt megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Az Alcloxa az allantoin nevű gyulladáscsökketnő alumínium sója. Az összetevő gyártója szerint az alcloxa rendelkezik az allantoin nyugató és az alumínium együletek összehúzó és enyhe antimikrobiális hatásával egyaránt.

Az összetevővel leggyakrabban dezorodokban találkozhatunk, mint izzadsággátló összetevő.