Actavis

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: Timo, Módosítva: 2018. április 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

5 napos hatékony és garantált védelem normál bőrre, nők és férfiak számára.

• Klinikailag igazolt hatás.
  • Illatmentes.
  • Csupán hetente 1-2 alkalommal kell használni.
  • A hónalj, a kéz, a láb, és a törzs felszínére.
  • Mérsékli a túlzott izzadást, és elfedi a kellemetlen szagokat.

pingu89

2018. március 24.

Már csak ezt a dezodort veszem, mert sajnos nagyon izzadós vagyok, és ez tényleg használ!Elég 5 naponta vagy ritkábban használni, úgyhogy megéri az árát!Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Katakonya

2018. március 24.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, 5naponta használom és egyáltalán nem izzadok tőle. Számomra egy igazi csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

CZPetra

2018. március 18.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Hetente egyszer használom, egyáltalán semmilyen "szagom" nincs azóta, az izzadás is szinte teljesen megszűnt. Mellé használok dezodort a jó illat miatt, de próbáltam anélkül is, semmilyen kellemetlen szagot nem éreztem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Mara1984

2018. január 15.

A testszag miatt próbáltam ki. Csak minimálisan izzadok a használata mellett, de a szagokat teljesen megszüntette. 2 hónapja használom és már elegendő 8-9 naponta fújnom, még a felét sem használtam el. Mást nem használok mellé, mégsincs izzadság szagom. Nagyon elégedett vagyok vele. Biztos újra fogom venni. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

HelloKitty10

2017. december 28.

Nekem ez az egyetlen izzadásgátló ami használ is. Csak azt bánom, hogy nem fedeztem fel még korábban. Én is nagyon sok mindent kipróbáltam. Évek óta használom, igaz én kb. 2 hetente szoktam befújni vele a hónom alját, de télen előfordul, hogy hetente kell. Középiskolás koromban vettem észre, hogy tenyérnyi izzadságfolt volt mindig a hónom alatt, ami abban a korosztályban elég ciki volt. Az az érdekes, hogy télen mindig jobban izzadtam. Jó lett volna már akkor is ezt a spray-t használni, mert sok éves rejtegetés és szégyenérzéstől mentett volna meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

MoHajnalka

2017. december 25.

Nagyon jó termék! Nem izzadok! Igaz, általában a befújás utáni napon a leghatásosabb, utána már kevésbé. Nekem csak akkor lett piros foltos a bőröm, ha a frissen borotvált felületet fújom be, amúgy jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

mandyy

2017. november 23.

Én a lábamon használom, ugyanis a hónaljamon égő piros foltok jelentek meg tőle, de gondolom ez egyéni érzékenységtől függ. A lábamon működik, de csak akkor ha a héten már használtam, hosszabb távon egyelőre nem tapasztalok semmi hatást. Kuponnapokon jutottam hozzá, úgy megéri, teljes áron nem biztos, hogy megvenném. A mennyiség szerencsére sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

HardCandy092

2017. november 15.

Csodaszernek csodaszer, de azért vannak elég komoly ellenérzéseim. Használat utén 4-5 napig tényleg szinte teljesen száraz a hónaljam használat után (Borotalcoval használom). Abszolút lehet érezni, hogy meddig tart a hatása, mert egyből éreztem a nedvességet is.
Ami számomra elég komoly ellenérzés, hogy vajon ez mennyire egészséges dolog, hogy ennyire megállítja az izzadást, szóval én csak mértékkel használom, nem folyamatosan, mert kicsit félek attól, hogy ez nagyon nem tesz jót.
De azt teszi, amit ígér.
Illetve elkövettem azt a hibát. hogy frissen epilált hónaljra fújtam, NE tegyetek ilyet, nagyon csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

De azt teszi, amit ígér.

Vicus7

2017. november 1.

Nekem bevált, nem izzadok tőle, és a kellemetlen izzadtságszagot is megszünteti. Mellette én még krémdezodort is használok és így tökéletes. Nemcsak hónom alá, de a kezemre, combomra is használom főleg nyáron

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Nyulomán

2017. október 22.

Ritkán mondok ilyet, de ez egy csoda. Őszintén szólva nem nagyon hittem benne, hogy működni fog, így nagyon drágának tartottam, de Glamour napokon végül is vettem egyet olcsóbban. Jó 15 éve küzdök azzal, hogy még akkor is izzad a hónaljam, ha egyébként nincs melegem, már elég sok dezodort kipróbáltam, de legfeljebb a szagtalanításban segítettek. Persze az is valami, de attól még ugyanúgy kellemetlen volt, hogy nem mertem levenni a pulcsimat, hogy ne látsszon a folt. Ezzel a csodával 4-5 naponta fújok a hónaljamra és még az 5. napon is teljesen száraz... úgy kiszárítja egyébként, hogy viszket is a szárazságtól, szóval testápolóznom kell, de ezért nem vonok le csillagot, mert ez sokkal kevésbé kellemetlen, mint az izzadás. A teljes árat is simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Az Alcloxa az allantoin nevű gyulladáscsökketnő alumínium sója. Az összetevő gyártója szerint az alcloxa rendelkezik az allantoin nyugató és az alumínium együletek összehúzó és enyhe antimikrobiális hatásával egyaránt.

Az összetevővel leggyakrabban dezorodokban találkozhatunk, mint izzadsággátló összetevő.