Actavis

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: Timo, Módosítva: 2018. április 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

5 napos hatékony és garantált védelem normál bőrre, nők és férfiak számára.

• Klinikailag igazolt hatás.
  • Illatmentes.
  • Csupán hetente 1-2 alkalommal kell használni.
  • A hónalj, a kéz, a láb, és a törzs felszínére.
  • Mérsékli a túlzott izzadást, és elfedi a kellemetlen szagokat.

HelloKitty10

2017. december 28.

Nekem ez az egyetlen izzadásgátló ami használ is. Csak azt bánom, hogy nem fedeztem fel még korábban. Én is nagyon sok mindent kipróbáltam. Évek óta használom, igaz én kb. 2 hetente szoktam befújni vele a hónom alját, de télen előfordul, hogy hetente kell. Középiskolás koromban vettem észre, hogy tenyérnyi izzadságfolt volt mindig a hónom alatt, ami abban a korosztályban elég ciki volt. Az az érdekes, hogy télen mindig jobban izzadtam. Jó lett volna már akkor is ezt a spray-t használni, mert sok éves rejtegetés és szégyenérzéstől mentett volna meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

MoHajnalka

2017. december 25.

Nagyon jó termék! Nem izzadok! Igaz, általában a befújás utáni napon a leghatásosabb, utána már kevésbé. Nekem csak akkor lett piros foltos a bőröm, ha a frissen borotvált felületet fújom be, amúgy jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

mandyy

2017. november 23.

Én a lábamon használom, ugyanis a hónaljamon égő piros foltok jelentek meg tőle, de gondolom ez egyéni érzékenységtől függ. A lábamon működik, de csak akkor ha a héten már használtam, hosszabb távon egyelőre nem tapasztalok semmi hatást. Kuponnapokon jutottam hozzá, úgy megéri, teljes áron nem biztos, hogy megvenném. A mennyiség szerencsére sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

HardCandy092

2017. november 15.

Csodaszernek csodaszer, de azért vannak elég komoly ellenérzéseim. Használat utén 4-5 napig tényleg szinte teljesen száraz a hónaljam használat után (Borotalcoval használom). Abszolút lehet érezni, hogy meddig tart a hatása, mert egyből éreztem a nedvességet is.
Ami számomra elég komoly ellenérzés, hogy vajon ez mennyire egészséges dolog, hogy ennyire megállítja az izzadást, szóval én csak mértékkel használom, nem folyamatosan, mert kicsit félek attól, hogy ez nagyon nem tesz jót.
De azt teszi, amit ígér.
Illetve elkövettem azt a hibát. hogy frissen epilált hónaljra fújtam, NE tegyetek ilyet, nagyon csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

De azt teszi, amit ígér.

Vicus7

2017. november 1.

Nekem bevált, nem izzadok tőle, és a kellemetlen izzadtságszagot is megszünteti. Mellette én még krémdezodort is használok és így tökéletes. Nemcsak hónom alá, de a kezemre, combomra is használom főleg nyáron

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Nyulomán

2017. október 22.

Ritkán mondok ilyet, de ez egy csoda. Őszintén szólva nem nagyon hittem benne, hogy működni fog, így nagyon drágának tartottam, de Glamour napokon végül is vettem egyet olcsóbban. Jó 15 éve küzdök azzal, hogy még akkor is izzad a hónaljam, ha egyébként nincs melegem, már elég sok dezodort kipróbáltam, de legfeljebb a szagtalanításban segítettek. Persze az is valami, de attól még ugyanúgy kellemetlen volt, hogy nem mertem levenni a pulcsimat, hogy ne látsszon a folt. Ezzel a csodával 4-5 naponta fújok a hónaljamra és még az 5. napon is teljesen száraz... úgy kiszárítja egyébként, hogy viszket is a szárazságtól, szóval testápolóznom kell, de ezért nem vonok le csillagot, mert ez sokkal kevésbé kellemetlen, mint az izzadás. A teljes árat is simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

DeeDee

2017. október 21.

Nekem főleg a kellemetlen szagokkal volt problémám. Valóban ezeket megszünteti és az izzadást is mérsékli, bár csont száraz azért nem leszek tőle 4-5 napig, de úgy gondolom az nem is lenne egészséges.
Jár az 5 csillag, mert valóban nagyon hatékony és amire én vettem (szagok) arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

Drex12345

2017. október 14.

CSODASZER! Az utolsó reményem ez volt. Mindenféle izzadasgátlót kipróbáltam már eredmény nélkül. A Sudoricahoz fűztem reményeket, de nekem az nem jelentett megoldást.Két napja használom, de már most nagyon elégedett vagyok vele. Esténként szoktam fújni belőle és reggel dezodort használok. Egésznap száraz a hónaljam. Úgy gondolom ezt a pénzt bőven megéri

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

gombolyag

2017. szeptember 12.

Életem legjobb döntése volt hogy kipróbáltam. A hónaljam télen- nyáron nagyon izzadt, nem tudtam akármilyen anyagú vagy színű ruhát felvenni, a vásárlásnál is nagyon oda kellett figyelni. Borzalmas volt. Már ki akartam valami ilyesmi szert próbálni és egy hirdetésben láttam meg ezt, gondoltam egy próbát megér. Milyen jól tettem. Több mint 1 hónapja használom 4-5 naponta, és egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen létezik. Egy sima dezodorral együtt egész nap por száraz a hónaljam, még edzésnél is. Igaz emiatt a hátam és a mellkasom kicsit jobban izzad de nem zavar. Túlzásnak tűnhet hogy ezt mondom, de megváltoztatta az életemet. Akinek hasonló problémája van az érti, és tudja mennyire frusztráló állandóan pulóverekkel/ kabátokkal takargatni a pisztolytáskákat. Nekem működött és egy próbát mindenképp megér szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

dorii0106

2017. június 3.

Hónaljra és a tenyeremre vettem. Más izzadásgátló talán pár óráig tartott ami nem a legjobb dolog. Ez előtt az OLD SPICE egyik termékét használtam. Hülyén hangzik, de igen. Persze számomra semleges illatút választottam. Azzal elég jól kitudtam húzni. Aztán megláttam a Rossmann-ba gondoltam miért ne, ha úgy megszünteti az izzadást akkor egy próbát megér. És a hónaljamon teljes mértékben segített, a tenyeremen háát előfordul, hogy elkezd egy picit izzadni, de nem annyira mint azelőtt. Szóval aki erősen izzadós típus annak csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Az Alcloxa az allantoin nevű gyulladáscsökketnő alumínium sója. Az összetevő gyártója szerint az alcloxa rendelkezik az allantoin nyugató és az alumínium együletek összehúzó és enyhe antimikrobiális hatásával egyaránt.

Az összetevővel leggyakrabban dezorodokban találkozhatunk, mint izzadsággátló összetevő.