Actavis

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: Timo, Módosítva: 2018. április 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

5 napos hatékony és garantált védelem normál bőrre, nők és férfiak számára.

• Klinikailag igazolt hatás.
  • Illatmentes.
  • Csupán hetente 1-2 alkalommal kell használni.
  • A hónalj, a kéz, a láb, és a törzs felszínére.
  • Mérsékli a túlzott izzadást, és elfedi a kellemetlen szagokat.

Vendy254

2017. március 28.

Igazából ez egy nagyon jó termék nyáron szoktam használni csak mert hát ugye nem egészséges ha nem izzad az ember, de sajnos rajtam nyáron csak ez segít. én nagyon szeretem szerintem amíg nem találok más megoldást a problémára nyáron ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Kriszti95

2017. március 26.

Nekem a hónaljamnál rengeteget segített :) viszont a tenyerem is borzalmasan izzad és arra sajnos nem igen használt ... pedig nagy reményeket fűztem hozzá :) emiatt kap 4 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

missouri

2017. január 3.

Több hónapja használom, nekem nagyon bevált. Korábban az izzadásgátlók hatására büdös mondjuk nem voltam, de azért nyári melegben, illetve "izzasztó" helyzetekben a foltok azért mindig megjelentek. Ezt teljesen megszüntette a spray, 8-10 naponta tér csak vissza fokozatosan az izzadás. Hetente egyszer szoktam befújni és mellé egy pár száz forintos kellemes illatú golyós dezodort használok naponta, mert azért egy kis illat nem árt oda. Figyelj rá hogy a hónalj teljes területét befújd, és ehhez bizony nem elég 1-1 fújás! 2-3 fújást szoktam alkalmazni mindként hónaljamra, ügyelve hogy teljesen befedje a folyadék a területet. Még így is hónapokig elég a flakon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Hendzsi

2016. október 26.

Hónaljra használom, sokat javított az erős izzadásomon, de nem szüntette meg teljesen pedig pluszban dezodort is használok. Az ára kicsit borsos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

BReni91

2016. október 2.

Nekem nagyon sokat segített, mindig gondom volt a hónaljban megjelenő foltokkal, színes ruhák szóba se jöhettek. Mióta ezt használom a foltok eltűntek, szóval én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

szdnz

2016. augusztus 15.

nem írom azt, hogy senkinek nem ajánlom, bizonyára vannak olyanok, akiknek segíthet, mert nem olyan erősen izzadnak.
én tenyéren használtam. a legelső alkalom után használt. természetesen nem szűnt meg az izzadás, mint egy "normális" embernél, de valóban nagy mértékben csökkent. illetve, amikor izzadt volna a tenyerem, tűszúrás-szerű érzésem volt a problémás területeken. a szer tehát dolgozott. körülbelül két napig tartott is a hatás, a következő "kezelések" már teljesen hasztalannak bizonyultak, pontosan ugyanolyan volt, mintha nem használtam volna.

illetve, ami nagyon fontos, és mindenki gondolja végig, az a kompenzációs izzadás. az említett két napban ugyan a tenyerem valóban nem izzadt annyira, hogy problémát jelentsen, de más testrészeken (homlok, derék, lábszár) lényegesen erőteljesebben izzadtam. a szervezetet sajnos nem lehet átverni. akinek van egy-egy problémás területe, lehet hogy valamilyen módon - akár spray segítségével - tudja kezelni, de másutt sokkal jobban fog izzadni, mint azelőtt. erre tényleg nincs más megoldás, mint elfogadni, és együtt élni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

kerteszke

2016. július 1.

Én is kipróbáltam ezt a terméket. Ahogy a lentiekben írták, tényleg tilos borotválkozás után használni, mert lemarja a bőrödet. Én két nappal borotválkozás után is tapasztaltam kellemetlenségeket, ezért most hajlok azt mondani, hogy allergiás vagyok valamely összetevőjére. Ugyanakkor több hétig kísérleteztem vele és elmondhatom, hogy nem egy csodaszer. Én még mindig a Vichy erős izzadásra való golyós dezodorára szavazok. Egyébként a termék leírásában szerepel, hogy mellette más dezodort is célszerű használni naponta, tehát kérdezem én, mit nyerek vele, hogyha egy helyett két dezodort fizethetek, és még mindig izzadok? Mert izzadok annak ellenére, hogy minden fújás után átestem egy kisebb tortúrán. Nagyon sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

spari193

2015. november 30.

Én nagyon izzadós vagyok alapból, de hónaljban meg stagnálóan folyamatosan. A solutio antisudorica nekem nem használt:/
Nagymamám gyógyszerész és hozott haza egyet, hát a csodaszer jelző abszolút rá illik!
Keveset kell használni, és utána napokig mérsékelt, elviselhető és normális az izzadásom mértéke, már krém színű felsőket is hordok, amiket előtte évekig nem! Minél régebben használod, annál ritkábban kell már, ennyit árban bőven megér a kényelem és hogy az izzadás nem fusztrál többet!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

zsuzsika

2014. június 29.

az elején 2 hétig hetente 2x használtam, azóta 1,5-2 hetente egyszer, és nekem nagyon sokat segít, igazán hálás vagyok érte :) 100%-ig nem szünteti meg az izzadást, de ez talán nem is baj, nem tudom, mit tenne a szervezettel, ha megszüntetné.
tudok hordani színes felsőket, blúzokat, és nagyon jó érzés! naponta a Rexona Maximum Protection-t használom, sokkal jobb, mint bármelyik másik dezodor, teljesen megszünteti a kellmetlen szagokat.
a kettő kombója a megoldás a problémámra, ami azért nem volt apró...
még annyi, hogy SOHA ne használd borotválkozás/epillálás után közvetlenül, de még fél napon belül sem, mert madárijesztő-tartásban fogsz járkálni napokig!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 29.

a kettő kombója a megoldás a problémámra, ami azért nem volt apró...

dorakiss

2014. június 12.

Eltelt 2 hét a vásárlás és kipróbálás óta, úgyhogy nem várok tovább, leírom a tapasztalataim.
Nem vagyok maradéktalanul elégedett, az izzadást csökkentette, de kb olyan mértékben mint a maximum 800 forintért kapható Exodor. Annyi a különbség a 2 termék között, hogy az Idros kivitelezése igényesebb, nem megy tönkre a szórófej (nem úgy mint az Exodornál 2 használat után), nem kell púderezni és krémezni a kezelt területet.
Naponta tilos használni érzékeny bőrűeknek (mint pl én) annyira de annyira égette a bőröm, hogy nem tudtam aludni, még egy újabb tusolás (éjjel 2-kor) sem segített. :( :( Pedig akkor csak másodszorra fújtam belőle. :( Nekem sajnos be kell tartanom az 5 naponkénti kezelést és az elején sem lehet sűrűbben használni.. :(

Szóval, az Idros5 hatásos, de csak annyira mint mondjuk a pár száz forintért kapható Exodor (van belőle olyan változat is ami nem fújós, vattakorongra kell picit önteni belőle és kezelni a kívánt területet, ja és kb tripla adag).

Ár/érték arányban nem megfelelő, kipróbáltam mert miért ne.. :) viszont akinek nincs rá keret, az inkább vegye meg az olcsóbb termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Az Alcloxa az allantoin nevű gyulladáscsökketnő alumínium sója. Az összetevő gyártója szerint az alcloxa rendelkezik az allantoin nyugató és az alumínium együletek összehúzó és enyhe antimikrobiális hatásával egyaránt.

Az összetevővel leggyakrabban dezorodokban találkozhatunk, mint izzadsággátló összetevő.