Actavis

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: Timo, Módosítva: 2018. április 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

5 napos hatékony és garantált védelem normál bőrre, nők és férfiak számára.

• Klinikailag igazolt hatás.
  • Illatmentes.
  • Csupán hetente 1-2 alkalommal kell használni.
  • A hónalj, a kéz, a láb, és a törzs felszínére.
  • Mérsékli a túlzott izzadást, és elfedi a kellemetlen szagokat.

kerteszke

2016. július 1.

Én is kipróbáltam ezt a terméket. Ahogy a lentiekben írták, tényleg tilos borotválkozás után használni, mert lemarja a bőrödet. Én két nappal borotválkozás után is tapasztaltam kellemetlenségeket, ezért most hajlok azt mondani, hogy allergiás vagyok valamely összetevőjére. Ugyanakkor több hétig kísérleteztem vele és elmondhatom, hogy nem egy csodaszer. Én még mindig a Vichy erős izzadásra való golyós dezodorára szavazok. Egyébként a termék leírásában szerepel, hogy mellette más dezodort is célszerű használni naponta, tehát kérdezem én, mit nyerek vele, hogyha egy helyett két dezodort fizethetek, és még mindig izzadok? Mert izzadok annak ellenére, hogy minden fújás után átestem egy kisebb tortúrán. Nagyon sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

spari193

2015. november 30.

Én nagyon izzadós vagyok alapból, de hónaljban meg stagnálóan folyamatosan. A solutio antisudorica nekem nem használt:/
Nagymamám gyógyszerész és hozott haza egyet, hát a csodaszer jelző abszolút rá illik!
Keveset kell használni, és utána napokig mérsékelt, elviselhető és normális az izzadásom mértéke, már krém színű felsőket is hordok, amiket előtte évekig nem! Minél régebben használod, annál ritkábban kell már, ennyit árban bőven megér a kényelem és hogy az izzadás nem fusztrál többet!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

zsuzsika

2014. június 29.

az elején 2 hétig hetente 2x használtam, azóta 1,5-2 hetente egyszer, és nekem nagyon sokat segít, igazán hálás vagyok érte :) 100%-ig nem szünteti meg az izzadást, de ez talán nem is baj, nem tudom, mit tenne a szervezettel, ha megszüntetné.
tudok hordani színes felsőket, blúzokat, és nagyon jó érzés! naponta a Rexona Maximum Protection-t használom, sokkal jobb, mint bármelyik másik dezodor, teljesen megszünteti a kellmetlen szagokat.
a kettő kombója a megoldás a problémámra, ami azért nem volt apró...
még annyi, hogy SOHA ne használd borotválkozás/epillálás után közvetlenül, de még fél napon belül sem, mert madárijesztő-tartásban fogsz járkálni napokig!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 29.

a kettő kombója a megoldás a problémámra, ami azért nem volt apró...

dorakiss

2014. június 12.

Eltelt 2 hét a vásárlás és kipróbálás óta, úgyhogy nem várok tovább, leírom a tapasztalataim.
Nem vagyok maradéktalanul elégedett, az izzadást csökkentette, de kb olyan mértékben mint a maximum 800 forintért kapható Exodor. Annyi a különbség a 2 termék között, hogy az Idros kivitelezése igényesebb, nem megy tönkre a szórófej (nem úgy mint az Exodornál 2 használat után), nem kell púderezni és krémezni a kezelt területet.
Naponta tilos használni érzékeny bőrűeknek (mint pl én) annyira de annyira égette a bőröm, hogy nem tudtam aludni, még egy újabb tusolás (éjjel 2-kor) sem segített. :( :( Pedig akkor csak másodszorra fújtam belőle. :( Nekem sajnos be kell tartanom az 5 naponkénti kezelést és az elején sem lehet sűrűbben használni.. :(

Szóval, az Idros5 hatásos, de csak annyira mint mondjuk a pár száz forintért kapható Exodor (van belőle olyan változat is ami nem fújós, vattakorongra kell picit önteni belőle és kezelni a kívánt területet, ja és kb tripla adag).

Ár/érték arányban nem megfelelő, kipróbáltam mert miért ne.. :) viszont akinek nincs rá keret, az inkább vegye meg az olcsóbb termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Timo

2014. február 28.

2 hete használom.Az izzadásomat nagyon jól lecsökkentette,de nem szüntette meg teljesen.Szürkét még mindig nem hordhatok.A többihez viszonyítási alapom nincs,azokat még nem próbáltam.De ha ez elfogy,mindenképp valami másikat veszek,mert szerintem az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

bnyitrai87

2013. július 26.

5 napja kezdtem el használni, mivel nagyon izzadok (szó szerint folyik rólam patakokban és nem csak melegben). Eddig 2x fújtam le a problémás testrészeket és már az első használat után szinte megszűnt az izzadás és eltűntek a kellemetlen szagok is. Egyetlen probléma, hogy mivel sok helyre használom hamar fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Az Alcloxa az allantoin nevű gyulladáscsökketnő alumínium sója. Az összetevő gyártója szerint az alcloxa rendelkezik az allantoin nyugató és az alumínium együletek összehúzó és enyhe antimikrobiális hatásával egyaránt.

Az összetevővel leggyakrabban dezorodokban találkozhatunk, mint izzadsággátló összetevő.