Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

aalexaa

2016. október 13.

Nekem a 23 Currant árnyalat van meg, ami egy gyönyörű bordó. Őszre vettem, de nem bírtam magammal és kipróbáltam párszor:D Felvinni kicsit nehézkes, mivel nehezen korrigálható és picit hígabb is az állaga, mint az általam eddig próbált folyékony rúzsoknak. Viszont ha biztos kézzel és teljes lelki nyugalommal sikerül tökéletesen felkenni, akkor az úgy is marad. Nagy meglepetésemre hagyott foltot a poháron, cigin, stb, de egyáltalán nem kopott vagy halványodott. Nyilván nem hidratál, érdemes előtte hidratálni, de szerintem nem is szárít. Nem kellemetlen viselni sem, a lovely folyékony rúzsa pl. elviselhetetlen volt számomra, ezzel viszont semmi baj nincs. Mindenképpen beszerzek több árnyalatot is, de a vélemények alapján inkább sötétebbeket:) Egyedüli fájdalmam az, hogy a webshopban a képeken nem látszanak jól a színek, támogatnám, hogy tegyenek fel több képet, akár felkenve is, megkönnyítené a válogatást.

Update: időközben a birtokomba került egy MAC és egy Sleek folyékony rúzs is, és be kell vallanom, hogy hiába ez a legolcsóbb a három közül, szerintem ez a legjobb. A Sleek ragadósabb, kényelmetlenebb egy picit, a MAC pedig foltos és nem tartós. Valószínűleg be fog csúszni még egy-két Sleek is, de elsősorban ezek közül fogok válogatni, abszolút megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

CintiaKalman

2016. október 5.

Ma érkezett meg a 11-es, Burgundy árnyalatú Aden folyékony ajakrúzsom. Gyönyörű színe van, egy rétegben is tökéletesen fed. Nem szárít, nem kellemetlen viselni, sőt, tulajdonképpen nem is érezhető, pedig egész nap rajtam volt, hogy tesztelhessem. Nyomot hagy, ami számomra meglepő volt, viszont ilyenkor sem kopik. Evés-ivásnál viszont középen elkezd kopni, de gyönyörűen korrigálható, mert nem lesz darabos az új réteg felvitelénél.
Összességében elégedett vagyok vele, ennyi pénzért főleg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Összességében elégedett vagyok vele, ennyi pénzért főleg. :)

Evelin2525

2016. augusztus 30.

Összesen 6 színnel rendelkezem. A rózsaszín, nude (vilàgos árnyalatok) leginkàbb a falfestékre hasonlít felkenve. Sötét színeket viszont érdemes belőle beszerezni! A pirosat és a bordót szeretem. Tényleg nagyon tartós, leszedhetetlen! Egyedül az olaj oldja, tehàt étkezéseknél megkopik közèpen de ezt el kell fogadni, nyilvàn mindegyik szájon használatos termékre vonatkozik ez. Valahogy le kell szedni, tehàt oldható kell hogy legyen. Ez a velejárója. Igenis ki kell javítani étkezès után, akinek ez probléma az ne rúzsozza magàt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

HedJulie

2016. augusztus 29.

Én imádom, még régebbről van egy nagyon sötét bordó színű kiadása és fantasztikus. Az tény, hogy nem a puhító hatásáról híres, de a tartósságát és a fedését tekintve ez a legcsúcsabb. Számomra a sötét színek teljesen beváltak, nem folyik el, hanem szép lassan kopik le és ezáltal csak hosszabb idő után ad enyhébb hatást. Kiváló az olyan helyzetekhez, amikor nem akarsz a sminkedre figyelni, de azert fontos, hogy jól nézz ki. Első használat óta mindenkinek csak ajanlani tudom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Kkrisssz

2016. augusztus 22.

Olyan érzésem van ezzel a rúzzsal kapcsolatban, mintha kétféleképpen gyártanák, és az összetevőkben különbözne a két típus. Az egyik típusba tartoznának az erőteljes, élénk színek. Ugyanis ebből két színt birtoklok, és imádom. Az egyik a MAC Ruby Woo-jára hajazó piros, a másik pedig egy vérnarancs árnyalat. Nagyon egyszerű felkenni, tartóssága pedig 10/10 mindkettőnek. A másik típusba pedig a nude, barnás és rózsaszínes árnyalatú rúzsokat sorolnám. Ezek ugyanis felkenve szörnyen néznek ki, még az alapból szépen kisimult ajkak is cserepesnek tűnnek vele. Amikor felkentem és tükörbe néztem az első gondolatom az volt, hogy igen, ez egy 800 Ft-os, silány minőségű rúzs.
Persze, ez a két típusos izé nyilvánvalóan hülyeség, de a különbség a "kettő között" tényleg egetrengető. Viszont mind az élénk, mind a nude árnyalatokra igaz, hogy rettenetesen szárítják az ajkaimat, így az aláhidratálás kötelező.
Ja, és még valami: szigorúan egy rétegben kell felkenni!! Ha megszáradt az ajakrúzs és úgy kenünk rá még egy réteget, a végeredmény borzasztó lesz...
Ennyi pénzért viszont egy szép piros árnyalatra érdemes beruházni. Szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Ennyi pénzért viszont egy szép piros árnyalatra érdemes beruházni. Szerintem.

Bambino97

2016. augusztus 17.

Nem tudom az én példányom e a selejtes, de egyáltalán nem vált be...Aláhidratálással is szárítja az ajkaimat. Valamint nekem sem sikerült szépen felkenni, nem oszlik el egyenletesen hiába húzom le a felesleget az applikátorról. A tartóssága jó, de mikor elkezd kopni az nagyon csúnya, nem egységes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

LittleSpark

2016. augusztus 11.

Fodrászkellékesnél 800Ft-ért vettem meg a 17-es árnyalatot ami egy igazi tavaszias nyárias pink szín. Én mindig 2 vékony rétegben viszem fel így nem marad csíkos, hanem szépen egyenletesen fed és tökéletesen mattra tud száradni. Amíg nem szárad meg teljesen persze ragad kicsit de ez normális szerintem folyékony rúzsoknál. Miután pedig már megszáradt nem hagy nyomot a poharakon evőeszközön se a másik arcán. Baromi tartós, nekem eddig mindig kihúzta a nap végéig minimális kopással. Biztos, hogy még más árnyalatokat is ki fogok próbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Lilla90

2016. augusztus 7.

Kövezzen meg mindenki nyugodtan a most következő véleményemért de nekem ez a folyékony rúzs nem vált be! Lehetetlen szépen eloszlatni az ajkakon, még akkor is száraznak hat felkenve ha alaposan alá hidratálok és a kopása nem hogy csúnya hanem egyenesen látványos is. Egyik délután elmentem egy barátnőmmel kávézni kimentem a mosdóba és mikor megláttam hogy néz ki ez a rúzsom azt hittem rosszul leszek. A rúzs foltokban kopott, darabosan szépen korrigálni pedig nem is tudtam. Amit kaptam 1000Ft-ért az egy ragacsos extra lemoshatatlan termék én nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Nancika

2016. július 31.

A kedvenc rúzsom, hiszen nagyon szép színei vannak, rendkívül tartós, kellemes viselet, nem szárítja a számat és még jó áron is kapható. Az összetétele azért lehetne egy fokkal szebb (tanakodtam is ezért a négy csillagon, de nem volt szívem hozzá), de azért a legeslegeslegelsődlegesebb szempontomnak, az állatkísérletek mentességének megfelel, ami már jó pont a szememben. :) Amikor használom, általában az Alverde Lippen-Basis ajakrúzs alapozóval alapozok, felkenem ezt, majd pedig az Artdeco rúzsfixálóját használom (tudom, az sem természetes, de legalább nem végeznek állatkísérleteket), ezzel a hárommal együtt pedig egész napos eredményt lehet elérni, csak nagyon minimális igazításokra van napközben szükségem evés után. Úgyhogy én csak ajánlani tudom, pláne ezzel a hármassal. Ilyenkor a legnagyobb bajom, hogy este legalább 10 perc, mire sminklemosó + szappan + arctisztító hab + újabb szappanozással végre el tudom tüntetni, és csak így jön le. De ez is mutatja, hogy nappal mennyire tartós. :)

Ha pedig nap közben kicsit száradna a szám (ami inkább az Artdeconak köszönhető, mint ennek), akkor pedig egy kis ajakápolót (néha színezettet) vékonyan az ujjamra kenve végigpötyögtetek rajta, és utána órákig megint tökéletes érzetem van, és nem is látszik meg rajta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

miraolajos

2016. július 14.

A kedvenc liquid lipstick-em! Tartós, pigmentált es nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

A kedvenc liquid lipstick-em! Tartós, pigmentált es nagyon olcsó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.