Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

Pamador

2016. július 4.

Gyönyörű színek, szuper tartósság, jó hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

Gyönyörű színek, szuper tartósság, jó hidratálás.

Candy21

2016. július 2.

Nagyon szeretem ezt a rúzst tartós és szépen pigmentált nagy a szín választék és még az ára is baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Viatzio

2016. június 11.

Nekem a 06-os árnyalat van meg, ez egy ilyen mauvy dusty rose szín, igazából nem tudom leírni, én nagyon szeretem, bármikor el lehet sütni, hétköznap alkalomra, rajtam természetesen mutat. A másik a 11-es egy mély bogyószín, bordóslilásrózsaszínes :D Ez már merészebb, eddig talán csak színházban volt rajtam, vagy még télen, feldobni egy borús napot. Nagyon tartós, nem megy sehova, és ami fontos, hogy nagyon szépen lehet önmagára kenni, ha javítani kell pl. evés után (mert általában az olaj oldja), nem morzsolódik, semmi ilyesmi.
Akinek az vele a problémája, hogy száraz ajkakon csúnya, szárít stb. az egy ilyen matt folyékony rúzst sem fog szeretni, mert ezzel jár. Ez nagyon jó minőségű, megbízható az ára megfelelő, jó az illata is- szerintem. Az egyetlen baj, hogy én pl. fodrászkellékesben alig láttam pár árnyalatot, a saját oldalán pedig egy csomó nincs is készleten, a képeken pedig a színek a határba nincsenek a valósághoz képest. Nagyon szeretnék még többet beszerezni, de inkább levadászom, hogy láthassam a valódi színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Jucsi10

2016. június 10.

A matt folyékony rúzsok közül ez volt az egyedüli, amihez jó áron hozzá lehetett jutni. Szép színeit látva gondoltam, próba cseresznye.
Egy dobozban barnás, szájra felvitt állapotban barackvirág színhez hasonlító (03) árnyalatot vettem.
Felkentem a számra, egyből "rákötött", mint a tempera. Egyébként szépen fed 1 rétegben is, azzal nem volt baj.
Lemosni micellás vízzel is alig tudtam, foltokban sikerült eltávolítani.
A színe nekem nagyon természetellenes volt a doboz színéhez képest, a viselése is az volt. Úgy éreztem, mintha tempera lenne a számon, bár az állaga tényleg nagyon szép volt. Teljesen matt, ahogy ígérik.
Gondolkodtam, hogy 3 vagy 4 csillag legyen-e, de azt hiszem, megkapja a 4-et.
Amit értékelek, hogy...:
¹olcsón kaptam matt folyékony rúzst
²szépen fed
³iszonyat tartós
⁴könnyen használható
Más árnyalatban szívesen kipróbálnám, ezt a színt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

Lemosni micellás vízzel is alig tudtam, foltokban sikerült eltávolítani.
Gondolkodtam, hogy 3 vagy 4 csillag legyen-e, de azt hiszem, megkapja a 4-et.
Amit értékelek, hogy...:
¹olcsón kaptam matt folyékony rúzst
²szépen fed
³iszonyat tartós
⁴könnyen használható
Más árnyalatban szívesen kipróbálnám, ezt a színt nem venném újra.

Zabfalat

2016. május 25.

Egy ideje rá vagyok kattanva a rúzsozásra (eddig nem használtam a számra semmit sem). Próbáltam olyat választani ami matt, tartós és kolispénztárca barát :). A 24-es és a 6-os árnyalat van meg nekem. Egészen tartós, egészen addig amíg nem jutok ételhez, a színekkel teljes mértékben meg vagyok elégedve (nem sárgítja a fogaim főleg a 24es vörös árnyalat!!! Ilyen rúzst még szinte sehol nem láttam), könnyű felvinni és jó az illata :) nagyon megszerettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

zsuzsu92

2016. május 19.

Nekem is a világos rózsaszín 12-es volt meg, és én is nagyon bánom, hogy nincs már olyan! Egyébként hibátlan, este felkentem és reggel 6-kor még perfekt volt! Nagyon jó kis termék ez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

fruzsinacsillamolnar

2016. május 16.

Én is azon szerencsések közé tartozom, akik a sötétlila árnyalat boldog tulajdonosai :) A tökéletes folyékonyrúzs! Extra tartós, extra matt, nem szárít és csodás, nem mindennapi szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Makocska

2016. május 13.

Előnye talán, hogy nekem nem szárít, hátránya, hogy nem fed teljes, nem egy minőségi termék, sőt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Adanaomi

2016. május 7.

Én borzasztóan imádom. Nem szárítja az ajkaimat, nagyon szépen pigmentált, tartós, viszont csúszkál egy picit. Mivel nekem egy nagyon erős árnyalat van meg, így nem tudom minden nap használni, de ha tehetném mindig ezt viselném most. Jelenlegi best! 4 csillag, mert csúszkál, de egyébként király!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

ayse

2016. május 4.

Szarit.beul a rancokba.lemalik

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 4.

Szarit.beul a rancokba.lemalik

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.