Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

Londa

2016. április 24.

Igen...igaz hogy tartos es az arat nezve ez egy jo dolog, de fenylonek nem igazan mondanam, a rosszabb pedig, hogy iszonyatosan szari. Amugyis konnyen szaradnak az ajkaim, de ha ezt hasznalnam megroszabb lenne. Ossze sem hasonlithato a max faktorral vagy a maybelline hasonlo ajakruzsaival. Szinuk miatt es tartossaguk miatt 2 csillag...tobbet nem er

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

TUN1988

2016. április 24.

Nagyon szerettem a 12-es világos színűt belőle,de sajnos már az a szín
valami miatt nem kapható....így már nem veszek belőle,amúgy tartós,csak tényleg szárít is,így ajakbalzsammal használtam....úgy tökéletes volt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Nagyon szerettem a 12-es világos színűt belőle,de sajnos már az a szín

Fredcruel

2016. április 8.

A világ legborzalmasabb terméke. Mindenhogyan próbáltam, radírozva, alá-fölé hidratálva, rúzzsal, szájcerkával stb. A szám belsejére nem tud felkenődni, utána meg nagy darabokban kopik. Szárít de kegyetlenül. Nem éri meg a hajcihőt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

gyongyikk

2016. március 27.

Nagyon elégedett vagyok vele! Óvatosan kell felvinni, mert gyorsan szárad és nehezen lehet lemosni, ha félrekened, mert nagggggyon tartós, nekem ilyen rúzsom még nem volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

PcsjBglrk

2016. március 26.

Nagyon szép színe van, nekem a rosie brown van meg.Kicsit sötétebbet akartam de bele szerettem végül ebbe :)
Kicsit szárít ezért kap csak 4 csillagot.
De viszont tartós nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Kicsit szárít ezért kap csak 4 csillagot.
De viszont tartós nagyon.

tothnikolett

2016. március 24.

Nagyon imádom. Használat előtt ajánlatod hidratálni, így nem ül bele kis "résekbe" a szájon. A felvételét nekem egy ideig gyakorolni kellett, hogy a legszebb hatást el tudjam érni. Nagyon tartós evést ivást viszonylag bírja. Mivel matt ezért a leszedése okozhat gondokat, de ha esetleg teszel rá egy kis vazelint vagy ajakápolót vagy sminklemosós vattával próbálkozol akkor könnyen le fog jönni, mivel ezek úgymond fellazítják. Nem ajánlom rohanós napokra akkor adnak szép hatást, de szépen kiigazítod a széleket és eldolgozod. De abszolút megéri bíbelődni vele a hatásért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

0808

2016. február 19.

Vegyes és színfüggő a véleményem. Első felindulásból 3 db-ot vásároltam.
A 013-as sweet peach ez klassz színű, matt, enyhén pinkes igazi hétköznapi viselet.
A 07-es nude - egy borzalom fölkenve csillog is a szín is más mint amit vártam, olyan mint egy bebalzsamozott múmia,
és a 08-as Marylin red na ez aztán ütős vörös nálam csakis ritka alkalom amikor esetleg talán.. a színekről még annyit szépek (24 árnyalat) de roppant csalóka a küllem alapján belőni az árnyalatot, sajnos ahol én veszem nem lehet próbálni sőt nincs fantázia név sem hozzá, előtte illik netről rákeresni mit szeretnétek!
Az illata , íze eszméletlen fini, jaj imádom!!
A tartósság képzeleten felüli, alig bírom levakarni a maradékot, vízálló sminklemosóval sikerül, most jön a De!!! ha nincs kellően aláhidratálva akkor mocsok ronda tud lenni, rúzs még így nem ült be a redőimbe.
Az applikátor a szájszögletben nehezen boldogul -vagy én vagyok béna- de nagyon óvatosan kell felvinni, hogy nem fussak ki vele mert nehéz leszedni + gyorsan szárad.
Pigmentáltság csillagos 5! szépen egyenletesen kopik nosza kap egy 4!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 19.

Vegyes és színfüggő a véleményem. Első felindulásból 3 db-ot vásároltam.
Az illata , íze eszméletlen fini, jaj imádom!!
Pigmentáltság csillagos 5! szépen egyenletesen kopik nosza kap egy 4!

Alexa1204

2016. február 18.

Nagyon nagy a színválasztéka, és szépen pigmentált is. Megfelelő aláhidratálással nem szárít és nem is ül bele a ráncocskákba. 8 árnyalatban van meg, és mindegyiket nagyon szeretem. Az ivást bírja, dec az evést nálam nem, akkor sajnos csúnyán kopik, és újra fel kell vinni. Egyébként szuper termék, és megéri az árát, mert bombabiztosan fed és nagyon sokáig tart, ha az ember odafigyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

lilkoo

2016. február 11.

Lányok, lehet ám szidni a terméket, de nem minden esetben az a hibás. Ha eleve cserepes, száraz ajkakra viszitek fel nem fog csodát művelni :) úgy sem ha a MÁR cserepes, száraz szátokat behidratáljátok, az halottnak a csók, előtte vizes fogkefével dörzsöljétek le a szátokat, utána hidratálás és csak aztán a rúzs. Semmi problémám így vele, persze mindenkinél máshogy van ez, de próbáljátok ki ezt, hátha így menni fog a varázslat, mert ez a cucc varázslat.

Ha pedig zavar benneteket, hogy beragad a kis gödrökbe, alapozzátok le előtte a szátokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Navi

2016. január 27.

Nagyon tartós! :D A leszedése komoly művelet, de pont ezért nagyon jól tart, evést, ivást is bírja :) Nagyon sok színben van és nagyon szépek, én többet is használok belőle, egyetlen icipici hátránya, hogy mivel matt, előtte kell egy kis ajakápoló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.