Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

frozi

2016. január 7.

Nagyon meglepődtem az itteni negatív véleményeken. Nekem két árnyalat van meg ebből a termékből (egy igazi piros és egy lilás bordó). Megfelelő aláhidratálással (carmex) simán kibírnak egy komplett vacsorát (max a szám belső felén kopott meg egy kicsit, ami simán korrigálható). Lehet, hogy a világosabb árnyalatok nem annyira nyerők , de a sötétebbek mindenképp megérnek egy próbát. Ár-érték arányban pláne bomba kis cucc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

mnikc

2015. december 27.

Nagyon utalom :( lehet paran vagyunk benak vagy csak szin fuggo, de nekem is pereg morzsol kenodik ahh fuj...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Regi

2015. december 22.

Ma vásároltam belőle, egy sötét lilás-bordós színt, nagyon szép a színe, nagyon intenzív, a csomagolással is meg vagyok elégedve. Ami meglepett, az a matt hatás,mert nem volt ráírva (legalábbis nem láttam) és nagyon örültem neki, nagyon szép mattra szárad, a tartósságát illetően no comment, ilyen tartós rúzzsal még sosem találkoztam. sminklemosóval is úgy kell ledörzsölni, biztosan veszek még belőle! kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

stimea

2015. december 2.

Imádom! Valóban szárít egy kicsit de bánja a fene ha simán kibír egy átmulatott éjszakát :) egy élénk piros és egy fukszia van a sminkes tatyómban és előszeretettel kenem fel bármikor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

kalmaniki

2015. november 30.

Ennél borzalmasabb folyékony rúzzsal még nem találkoztam! A 17-es árnyalatot vásároltam meg, ami egy gyönyörű rózsaszín, a szín jól is állna, viszont a rúzs beleül az ajkak redőibe, nagyon szárít, csúnyán kopik. Gyorsan megszárad és tartós, de nagyon csúnya a kopása. Annyira kiszárította a számat, hogy napokig fájt, pedig a használata előtt hidratáltam is ráadásul. 2 használat után kivágtam a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Nicy

2015. november 29.

Ez az első folyékony rúzsom, múlt héten sikerült beszereznem és imádom. Tökéletes matt hatást biztosít, és lerobbanthatatlan, simán kibírja az evést, ivást és több órán át fenn marad, csak sminklemosóval tudom leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

hatsmomo

2015. november 22.

ázsia centerben vettem 800 forintért, örültem nagyon, hogy megtaláltam, mert netről rendelni jóval drágább és mindenképpen ki akartam próbálni. egy gyönyörű, sötétlila birtokosa vagyok, de még be szeretnék szerezni több színt is. hihetetlen, de ez az első folyékony rúzsom, ami nem szárítja a számat, a tartóssága viszont hagy némi kívánnivalót maga után. nálam egy evést pl nem bír ki, egy foltban kopni kezd, korrigálni kell. könnyen kenődik is. ennek ellenére megy a 4 csillag, mert olcsó, és ha nem piszkálom, akkor a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Nemesfalvy

2015. november 22.

Uram atyám,hogy én mennyire rühellem ezt a cuccot!Mindenki ódákat zeng róla itt a neten,gondoltam,üsse kavics,kipróbálom...kár volt.Én egy világos rózsaszín színben birtoklom,a weboldalon tök jól nézett ki.Erre megérkezik a kis csomagom,felkenem ezt a #%#€-t és olyan mintha alapozós lenne a szám.Nem is ez a legnagyobb gond,az állaga szörnyű,olyan mint a falfestéké.Csak nagyon ritkán használom,akkor is csak itthon,ijesztgetés céljából!☺

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

lavandula

2015. szeptember 23.

A 03-as árnyalat van meg. Arany fénye van, ezért nyáron nagyon szerettem. Órákig látszott az ajkaimon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

fnoori

2015. szeptember 20.

Szuper tartós, evést-ivást egyszerűen mindent kibír. Mattra szárad és puderes érzete van. Sajnos viszont szörnyen szárítja az ajkakat így csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.