Aden Cosmetics

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

Judiit

2012. augusztus 2.

Nagyon tartós, ragaszkodó a számon. Viszont a szín amit választottam nem lett a kedvencem mégsem. Eszméletlen metálos a hatása , ami az üvegben még nem látszott. Teszter sajnos nincs, így lutri, hogy is fog majd kinézni felkenve. 11-es árnyalatom van, konkrétan 700 Ft-ért vettem a helyi drogériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Ad-Namah

2012. május 13.

A tartósságával nincs baj, a fényével sem, és a színválaszték is nagy. Szeretem, mert miután megszáradt, egyáltalán nem ragad sehova. Ha dönteni kell az ajakrúzsuk és e között, akkor inkább ezt választom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Beni1234

2012. február 24.

Most vettem két színt az itteni jó vélemények hatására. Pont két teljesen matt színt sikerült kifognom, aminek nem örülök. Tartósnak tartós, rászárad a számra, így elég nehéz "leenni". Negatívum számomra, hogy a számon lényegesen élénkebbek a színek, mint a tubusban, így sajnos melléfogtam a színválasztásban. Kicsit szárít is, de a tartós rúzsok mind szárítanak.... 690 ft -ért vettem darabját, de őszintén szólva, a Max Factor Lipfinity minőségét hozza... összességében bőven megéri az árát, ezért az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 24.

felicitas

2012. február 22.

Eléggé fényes, metálos, ezért magában nem lesz a kedvencem. Viszont eszméletlen tartós, nekem, akinek minden fél óra alatt lekopik a számról. Szájfény alá tökéletes, annak meghosszabbítja az élettartamát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Linca

2011. november 8.

Ez az ajakrúzs tényleg "csókálló"! Egész nap tartja a színét, lehet enni, inni ezt nem lehet lerobbantani a szájról! :) Nekem sok színben van és az ára is nagyon baráti! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.