Aden Cosmetics

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

nedina

2019. január 21.

Nagyon szépek a színek, tartósak és kellemes az illatuk. Véleményem szerint jó termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

norcsoo

2018. december 10.

A 08-as piros árnyalat van meg és egy álom! Gyönyörűen, vékony rétegben fed, napközben is kényelmes, nem szárít. Az egyik legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Hime

2018. december 10.

Szárít, nagyon csúnya felvíve a babarózsaszín, ha előtte nem ajak-radírozok. Nem került a kedvencek közé sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Norcuss

2018. december 3.

Nagyon akartam szeretni mert gyönyörű színekben kapható de nagyon szárít, csomókban kopik le és összeragad a szám tőle...sajnáltam :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

evelinsz

2018. november 21.

Az egyik legjobb, 3 árnyalatban van és imádom őket. Tartós, egyszerű felvinni és szép színekben elérhető. Teljesen megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

zabhegyezo

2018. október 20.

Találtam egy szegedi boltot, ahol lehet kapni Aden termékeket, úgyhogy betáraztam egy szép vörös árnyalattal. Először van adem rúzsom, és meg vagyok vele elégedve: meglepően jól teljesít 1000 forintért. Egyedül a felhasználóbarátságával nem vagyok kibékülve, oké-oké, én sem vagyok a legprofibb, de szerintem nehéz felvinni, az applikátor feje túl nagy, és nagyon gyorsan szárad, gyorsan és ügyesen kell vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Rencsibe07

2018. október 8.

Szép szín, olcsó. Tartós használatra nem ajánlom. Szárít, és csúnyán kopik. Fotózásra. 1-2 órás használatra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Mandulaszem

2018. augusztus 31.

Nagyon jó termék. Jó a fedése, szépek a színek, viszonylag tartós is, de ha kopik kicsit is szép hatást kelt. Szeretem viselni. Az ára is rendkívül baráti.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Tindelou

2018. július 28.

Ár érték arányban nagyon jó kis rúzsok, elég tartós,de nem a legtartósabb, sok szín kapható, viszont nagyon szarít. Elég sok szin meg is van belőle, mégsem nyúlok értük. Valahogy nem is mutat annyira szépen az ajkaimon. Ráadásul a webshop ban nem látszik, hogy melyik színek metálosak, vagy ahogy ők mondják gyöngyház színű. Megkérdeztem e-mailben és az alábbi válsz jött, Folyékony rúzsok közül a No.02-es, No.13-as, No16-os, és a No18-as színek a gyöngyház színek. Néhányat beszereztem közülük, és szépen csillognak, de nem kenődik el, és nem lesz az ember szája közül csillám, amikor lekopik a rúzs, mint a szájfényeknél, vagy a csillamos krémes rúzsoknál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Hecate

2018. július 23.

Szép természetes színe van mégis metálosan csillog. A fedése jó, a felvitele könnyű és kellemes. A tartóssága nem örök, lehetne hosszabb is, de megéri felkenni. A tégelyben elég nagy mennyiség van, így sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.