Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

Brbgi

2018. július 18.

Rendkívül tartós, és szép színekben kapható. Megéri az árát. Nem kopik annyira csúnyán, és egész építhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

psyche

2018. július 2.

Folyékony tartós matt rúzs rajongó vagyok. Erős színeket használok minden nap, és nem szeretem igazgatni a sminkem. Ez gyakolatilag mindent kibír, természetesen szárít, de ez egy életforma :) Az éjszakai carmex és a sok folyadék mellett szerintem egyáltalán nem vészes a helyzet. Hosszú ideig csak ezeket használtam, most egyszerűen újdonségkeresés miatt másokkal próbálkozom, de még mindig ezek a legjobbak. Ha az ár-érték arányt is figyelembe vesszük, a legjobb rúzsaim valaha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

zivette

2018. július 2.

Ha tartós, matt rúzs akkor csak az ADEN. Már jó pár éve használom, szinte az összes árnyalatot beszereztem. Tényleg tartós, nem ragad a szám tőle és csak halványodva kopik jó pár óra múlva. Egy kevés réteg rá ilyenkor és teljesen kibírja nekem a napot. Árát tekintve is megéri .. éveket kibír úgy h napi szinten használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

mkdorina

2018. június 27.

Mindenféleképpen írnom kell erről a folyékony ajakrúzsról. Egy fodrászkellékestől vettem a napokban 1600 ft-ért. Gondoltam ennyi pénzt még megérhet. Hát meg is érte!! Nagyon sok fajta rúzst teszteltem már, de ez mondhatjuk, hogy majd hogy nem lekörözi a Lime Crime szájfényeimet,rúzsaimat. Tartóssága 5*-os, nem szárítja a számat, nem ül bele a ráncokba, kellemes viselet, és még az evés, ivást is simán kibírja, pedig olajos chipssel kísérleteztem. Mindenképpen be fogok szerezni több féle színben, nekem nagyon bejött!! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

kismaki

2018. június 26.

Kettős érzéseim vannak, egyrészt tényleg gyönyörű színekben kapható, tartós rúzsról beszélünk, másrészt eléggé ki tudja szárítani a számat és így nem merek elindulni benne hosszabb bulikra, mert macerás is lenne az újrakenése. Ettől függetlenül pár órára, kis iszogatáshoz el tudom képzelni. Ha felkenem tényleg úgy kell ledörzsölni, sőt az erőteljesebb árnyalatokat nem is lehet 100 százalékosan szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Zituss

2018. június 18.

Egyszerűen tökéletes! Sminkmodell voltam, és ezt kenték fel a számra. Már akkor tudtam, hogy be kell nekem is szereznem legalább egyet. Azóta már csak ezeket használom. Gyönyörű színekben kapható, szerintem mindenki megtalálja a kedvére valót, a tartósságáról meg már nem is beszélve. Szó szerint le kell dörzsölni, de ez legyen a legkevesebb. Bár ez szerintem egyáltalán nem hátrány, főleg az erősebb tónusoknál, ha úgy marad, mint ahogyan a felkenés pillanatában. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

CeklaReka

2018. június 15.

Mióta kipróbáltam, szinte nem is használok mást! Örök szerelmem! Egyszerűen imádom, mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyönyörű színekben kapható és alig lehet lerobbantani az ajkaimról :D nagyon tartós és jó az ára! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Dolcedia

2018. június 8.

Elég jo ,az ára se rossz,szép mattok lesznek,viszonylag jó tartósak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Elég jo ,az ára se rossz,szép mattok lesznek,viszonylag jó tartósak.

Fruzsiii

2018. április 15.

A kedvenc matt rúzsom,teljesen elégedett vagyok vele,tőbb szinben is megvan,szép pigmentált színei vannak.Sajnos az árát megemelték :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

sziluetta

2018. január 31.

Reménykedek benne hogy megkedveljük egymást. Nem akarom lehúzni, mert még nem használtam elégszer ahhoz, hogy korrekt véleményt nyilváníthassak, viszont nagyon csalódott vagyok, mert egyáltalán nem bizonyult tartósnak az eddigi használat után. Nekem nagyon hamar lekopik, ami eléggé elszomorít, hiszen tartós rúzsnak vettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.