Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

kdorci

2018. január 15.

Meg vagyok vele elégedve. Az illata szerintem nagyon jó, elég hamar meg is szárad az ajkaimon és tartós. Az ára meg csoda :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

kea

2018. január 5.

2018. január 5 - UPDATE:
Még valamikor tavaly nyáron vettem egy ferrari piros színűt :) imádom, de nagyon szárított, ezért ritkán használtam. Aztán eszembe jutott az E-vitamin olaj. Belecseppentettem kettőt, és láss csodát, egyáltalán nem szárít, de ugyanúgy tartós.
A napokban pedig egy nagyon sötét bordót vettem, ennek már finomabb a textúrája, nem szárít, de messze nem olyan tartós, mint a piros, és sajnos nem is túl szépen kopik. De ár-érték arányban még mindig jó helyen van, nem veszít a csillagaiból ;)

2015.május 15:

A 05-ös árnyalatot vettem meg, otthon derült ki, tökéletesen passzol egy Essence homoklakkomhoz - amit sajnos már leléptettek a kollekcóból :/. Imádom, igazi üde tavasz-nyári szín. Árához képes meglepően jó, tartós, szépen terül. Kicsit szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

2018. január 5 - UPDATE:

2015.május 15:

petrahkiss

2018. január 1.

Több árnyalat is megvan, nagyon szép felkenve, talán az egyik legjobb matt rúzs!! + tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Hoogie

2017. december 31.

Nemrég vettem, egy sminkes-körmös standnál a Camponában.A 26-os árnyalat van meg illetve még egy, majd leírom a számát.A 26-os egy lila szín, nem ibolya lila, hanem olyan rózsaszínes lila.Nagyon tetszik, de kicsit tartósabbra gondoltam.Meg az a baj, hogy kis morzsák lesznek a számon ha megszárad.Azt hittem szuper termék, de van hibája.És igaz hogy olcsóbb mint a Max Factor Lipfinity-je vagy a Mac-es tartós folyékony ajakrúzs mégis azt mondom hogy drága.Legalábbis ezért, hogy nem 100%-ig azt nyújtja amit ígér.Jó termék egyébként szépek a színei, pigmentáltak és amugy hamar megszáradnak, csak ha iszom, eszem, vagy csókolózom, lehetne tartósabb.Nem hiszem, hogy újra veszek ilyen ajakrúzst, de amugy is sokáig elég lesz mindkét termékem ami van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

aniger

2017. december 13.

Az egyik legjobb matt rúzs! Nagy színválaszték, elérhető áron. Nagyon tartós és jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

gabriellambr

2017. november 22.

Imádom, gyönyörű színekben kapható és szuper tartósak! Evést nem bírja, de egy-két óvatos ivást még igen! Nagyon szépen terül, nekem nem szárít jobban, de én mindennek aláhidratálok! Nem ragad, könnyed viselet, nem zavaró a számon, mintha ott sem lenne! :) Több árnyalatot is beszerzek majd! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Regina271

2017. november 16.

szuper színek, szerintem elég tartósak( nyilván evést, ivást nem bír), egy korallos, arany csillogású van meg , imádom hétköznapokon is viselni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Janka96

2017. november 7.

Nekem szép, tartós, DE soha nem érdemes több rétegben feltenni, mert iszonyúan beleül a számon lévő kis ráncokba, és kiszárítja a számat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

szvati

2017. november 4.

Több árnyalatban is megvettem, de nem igazán passzoltak hozzám, mindegyik világosnak bizonyult a bőrömhöz...
Kiemelném viszont No. 05. kódút, ez lett a kedvenc nude mattra száradó rúzsom. Színben pl jobban passzol hozzám, mint Kylie Cand K-je, tartóssága viszont kevéssel elmarad tőle. Mégis összességében nálam a No. 05. Aden nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Briginam

2017. november 2.

Szepek a szinek de nem eves-ivas allo. Nagyon hamar lekopik. Ennyi penzert megeri

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.