Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

Majida

2017. október 30.

Első matt rúzsom volt azóta nyomába sem ér egyik sem nekem nagyon tetszik ára is reális szép színei vannak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

AdelM

2017. október 29.

Most hétvégén vettem meg 1 et próbaképpen, és nagyon elégedett vagyok! A színe nagyon szép élénk, tartós és a fedése is szép egyenletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Mina

2017. október 18.

Szép színek, tartós textúra, ár-érték arányban én teljesen meg vagyok velük elégedve, valóban okoznak függőséget!
Tipp: Matt rúzsoknál külön figyeljünk oda ajkunk ápolására, előkészítésére, radírozás es egy jó ajakápoló után próbáljátok felkenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

fruzskai

2017. október 17.

Ez a rúzs az, ami igazi függővé tett engem, számomra ez a tökéletes formula. Könnyű felvinni, szépen fed, szépen kopik (már ha kopik egyáltalán), javítani könnyű, nem szárítja az ajkakat. Több árnyalatát is beszereztem, mindegyiket imádom, abszolút újra vevős + gyűjtögetős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Marietta1977

2017. október 10.

Óriási kedvenceim, pedig nem voltam nagy szájfestős korábban. Kicsit szárítanak, de olyan csodálatos árnyalatokban kaphatóak, hogy ezt elnézem nekik, hiszen mattra száradó termékről van szó. Kis hidratálás és máris jöhet.
Szépen, percízen lehet dolgozni az applikátorral.
Eddig még csak a piros és árnyalatait próbáltam ki tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Szépen, percízen lehet dolgozni az applikátorral.
Eddig még csak a piros és árnyalatait próbáltam ki tőlük.

Monika1119

2017. október 9.

Könnyen eldolgozható, szépen fedő matt árnyalat. Nagyon tartós, evés, ivás után is megmarad. Nekem kell alá egy kevés hidratáló ajakbalzsam, egyébként szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

poragi

2017. szeptember 25.

No. 23 árnyalatban van meg. Egy rétegben is szépen fed.
A következő a rutinom:
1. Ajkak általános jó karban tartása - a hamlasztas és a hidratalas szerintem alap ahhoz, hogy bármilyen ajakszínező jól működjön.

2. Vékony rétegben felkenem és eloszlatom az ajkakon, majd NEM érintem össze a felső és alsó ajkakat egy pár percig, amíg szárad.

5-6 óra után kicsit már szárít, de a kopás minimális, gyakorlatilag nem látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

No. 23 árnyalatban van meg. Egy rétegben is szépen fed.
A következő a rutinom:

Syub

2017. szeptember 9.

sokat olvastam itt hogy stárít de ezt én nem tapasztalom pedig extra száraz a bőröm még a számon is. Nem szép ha rétegezve van de nincs is rá szükség.Nem kopik roszabbul mint bármelyik más drogériás folyékony rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Shinimi

2017. augusztus 26.

Nekem az Extreme Nude árnyalat van meg, és nagyon szeretem, már kétszer vettem újra. Nagyon finom csokis illatú, és mindennapos használat mellett is majdnem fél évig kibírta :D
Egy idő után halványodik rajtam, és ha nem vigyázok akkor evés-ivásnál kicsit kopik, de összességében nekem nagyon bejött. Szép matt és nem kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

nonosmink

2017. augusztus 7.

Imádom!Könnyű,de mégis tartós,inni bátran lehet vele,evésnél -ha vigyázok egy kicsit- is bírja.Valóban nem szép,ha már rétegezve van,de nekem már akkor is csúnya hatást kelt,ha a lekopottat akarom újrakreálni,tehát inkább letörlöm,majd megint felkenem.Ennyi macera belefér egy ilyen szép rúzsért! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.