Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

emimolnar

2017. augusztus 2.

Egy barackosabb szín van meg belőle. Egész jó kis termék, viszont csúnyán kopik és ha kimegy az ember a szája vonalából akkor aztán kezdheti előről. Nem annyira tartós, nagyon szárította a számat, viszont egyszerű felvinni és nagyon sok van a tégelyben. Talán majd kipróbálom egy másik színt hátha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

trixyyhprincess

2017. július 14.

Vegyes erzelmek...
Sokan dicsertek, illetve egy baratnom egyszer kolcson adta egy buli elott, es annak nagyon tetszett a szine, tartos is volt. Gondoltam, veszek, hiszen mar en is tapasztaltam, hogy jo kis termek. Am, az en ruzsom ebbol sajnos nem viselkedik olyan szepen, mint amit eloszor probaltam.:/ Hamar kopik, ha ujrakenem, akkor csunya. Na meg nagyon gyorsan kell dolgozni vele, merr hamar szarad, tobb retegben viszont nem szep.:(
Egyebkent matt es gyonyoru arnyalatok vannak belole, lehet veszek majd egy masikat belole, hatha en fogtam ki rosszat. Egyelore 3 csillag a vegyes tapasztalatok miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Vegyes erzelmek...

Volturispet

2017. július 13.

Az én ajkaimon 2-3 óra után összeáll a rúzs, és elég csúnyán kopik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Az én ajkaimon 2-3 óra után összeáll a rúzs, és elég csúnyán kopik :(

Anita9620

2017. július 9.

Az egyik kedvenc folyékony matt rúzsom, a lilás árnyalatban van meg. Egy rétegben is szépen fed, könnyen lehet vele dolgozni és nagyon jó édeskés illata van. Az ivást jól állja és a szárazabb ételeknél se kopik len könnyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Serpentina

2017. július 1.

Nem gondoltam volna, hogy egyszer majd ódákat zengett róla.
Rengetegen dícsérték, hogy ár-érték arányban mennyire jó, így bátorkodtam rendelni 4 színt.

No. 01 - "Nectarine": Gyönyörű korallos világos piros szín. Azonnal a kedvencem lett! Eddig soha nem sikerült eltalálnom azt a vörös színt, ami tökéletes lenne. Mint túl sötét vagy túl extravagáns volt rajtam, de ez tényleg tökéletes!

No. 05 - "Shell": Mályvás basic nude rúzs. A Kylie Jenner Candy K-re hasonlít.

No. 13 - "Sweet Peach" - A többivel ellentétben nem matt, hanem gyöngyházfényű világosabb rózsaszín enyhe fehéres fénnyel.

No. 15 - "Extreme Nude" - Világosbarna szürkés nude szín. Önmagában nem mutat szépen rajtam, de egy sötétebb kontúrceruzával nagyon egzotikus hatást kelt.

Hihetetlen, hogy egy ilyen olcsó rúzs ennyire tartós. A száradás után mintha nem lenne semmi a számon.
Vetekszik az 5000 Ft feletti rúzsaimmal is, annyira szuper.
Biztos vagyok benne, hogy még rengeteg színt beszerzek tőlük.
Ha egy professzionális terméket kerestek, akkor itt van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Nem gondoltam volna, hogy egyszer majd ódákat zengett róla.

No. 05 - "Shell": Mályvás basic nude rúzs. A Kylie Jenner Candy K-re hasonlít.

Vetekszik az 5000 Ft feletti rúzsaimmal is, annyira szuper.
Biztos vagyok benne, hogy még rengeteg színt beszerzek tőlük.
Ha egy professzionális terméket kerestek, akkor itt van.

boglarcara

2017. június 10.

Egy eldugott kis drogériában találtam mendemondák útján, azt sem tudtam hogy van ilyen márka :D nekem sötétvörös van, a barátnőmnek világos csillogó rózsaszín. A vörös kissé szárít, de a rózsaszín nem. Tényleg matt, könnyű érzés viselni és minimálisan kopik. Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Pearfool

2017. június 5.

Több árnyalat is megvan, van ami szép egyenletesen kopik, de van ami darabokban. A színei nagyon tetszenek, viszont aláhidratálva is van hogy annyira kiszárítja a számat hogy hiába szedem le, egy napig még iszonyúan ég és fájnak az ajkaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

krita80

2017. május 20.

Én az No.5 árnyalatot vettem meg,szamomra a színe csodás. Könnyű felvinni, nem csomósodik,nem hagy foltot, nagyon tartós is. Nekem ez az első rúzsom, ami tartósságot ígér és be is váltja azt.
Még több árnyalatot fogok megvásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Még több árnyalatot fogok megvásárolni!

papaitimi0

2017. április 24.

Ma vásároltam meg először egy kis fodrászkellékesben. Gyönyörű színe van. Kicsit mű vanília illatú, de felvitel után elillan. Gyorsan kell vele dolgozni és pontosan, mert nagyon gyorsan megszárad. Tökéletesen mattra szárad és levakarhatatlan. Sehol nem hagy foltot. Eddig ez a legjobb rúzsom ebben az árkategóriában. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

xadriennx

2017. április 24.

A 11-es Burgundy árnyalatot vettem meg és FANTASZTIKUS! Tartós, jól kezelhető és varázslatos a színe. Szépen bemattul, nem fogja össze a fogakat és nem maszatolódik el.
Gondosan aláhidratálok vazelinnel, hagyom hatni és leitatom a felesleget. Ezután kontúrozok és szájceruzával kicsit alárajzolok, de szerintem enélkül is kifogástalan színeredményt hozna. Bár nem túl folyós, én azért a biztonság kedvéért szilikonos ceruzával körbe szoktam rajzolni a szám szélét, hogy még véletlenül se fusson ki a kontúron kívülre.

Kaptam is a megjegyzéseket, meg a csodálkozó pillantásokat, hogy mi ez az ERŐS száj, meg huhh!.. - de mondtam, hogy ez egy nagyszerű tartós rúzs, ami mindent kibír. A kritikát is. ;)
Sikerült 1100,-Ft-ért hozzájutnom, nekem ez a szín volt az álom.
Nagyon jó termék, remek áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Sikerült 1100,-Ft-ért hozzájutnom, nekem ez a szín volt az álom.
Nagyon jó termék, remek áron.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.