Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

florentina

2017. április 21.

A 22-es árnyalatot vettem meg. A tubusban korallos színe van, viszont elég meglepődtem, mikor felkentem és elég rikító narancsos színt kaptam. Végülis nem olyan rossz, csak a csomagolása alapján nem erre számítottam. Nem mattul be teljesen, nekem az evést sem bírta annyira, mint más matt rúzsaim, de ez lehet csak ennél az árnyalatnál van így. Oda kell figyelni rá, hogy a felvitelnél ne legyen foltos a végeredmény. Az illata nekem tetszik, szerintem nem zavaró. Nyárra ez az árnyalat tökéletes lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Rebekaahorvath

2017. április 19.

Imádom!
Pár hónapja szereztem be belőle az elsőt, (15-ös árnyalat), és azóta le sem lehet rólam vakarni, tökéletes nude szín számomra, amit már évek óta kerestem!
Iszonyat tartós, kényelmes viselet, nagyon picit ragad, de ez engem egyáltalán nem zavar. Ez az eddigi legjobb folyékony matt rúzsom!
Azóta beszereztem a 10-es árnyalatot is belőle, rikító lilás-pinkes, és abban sem csalódtam! ;)
Valószínűleg a jövőben még többet befogok belőle szerezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Imádom!
Valószínűleg a jövőben még többet befogok belőle szerezni :)

stainedcow

2017. március 4.

Az első folyékony rúzsom, 30-as Boredaux árnyalatban. Imádom, hogy megtaláltam, drogériákban nem lehet kapni ezt a brutális színt.
Prok: erősen pigmentált, oké textúra, könnyen és pontosan applikálható (rúzsecsettel szoktam), kevéssé hagy foltot, olcsó
Kontrák: nagyon kiszárítja a szám (pedig eleget iszom egy nap és hidratálok alá), bizarr a szaga (engem Tic Tac-ra emlékeztet), de miután megszáradt, nem lehet érezni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Bibi

2017. március 4.

A 14-es és 18-as árnyalatot próbáltam ki eddig, mindkettő tökéletes, csak arra kell vigyázni, hogy ne több rétegben vigyük fel, mert nagyon mű hatása lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

laanna

2017. február 27.

A 18-as árnyalatban szereztem be, a színe nagyon szép, kényelmes viselni, egy dolog van amivel nem tudok megbarátkozni, az az íze. Rettenetes vegyszer íze van, emiatt jár a pontlevonás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

regiii333

2017. február 20.

Nekem a 01 árnyalat van meg eddig ebből a márkából,de tuti beszerzek egyéb színeket! Legelőször csak kipróbáltam és nagyon keveset vittem fel az ajkamra,elmentem a barátnőmmel ebédelni,és nem hittem a szememnek mikor hazaértem még mindig csodás volt az ajkamon! Másnap a barátnőm is beszerezte magának :D Nagyon tartós és az ára is szuper! Annyira tetszik, hogy mattos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Cilipili

2017. február 9.

Nagyon szeretem. A tartóssága kiváló. Nemhogy nem kopik, de levakarni alig tudom magamról. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Nida

2017. február 9.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg a 20-as, American Beauty színt. Direkt utána olvastam, több helyen is azt írták, nem rikító rózsaszín, nagyon szép. Megérkezett, ki is próbáltam... Már ott nem stimmelt nekem a dolog, hogy erőteljes festék szaga volt. Olvastam, hogy mű vanília és ilyesmi illata van, de ennek konkrétan falfesték szaga volt. Igaz, hamar elillan, de akkor s iszonyú. Nem volt száraz a szám egyáltalán, mégis minden apró kicsi barázdába beleült, borzasztóan nézett ki, és igenis egyszerűen világított, olyan élénk pink volt. Száradás után is egy sima zsepivel le tudtam törölni az egészet, csak ahol beleült, ott maradt meg, tény, azt nehéz volt lemosni, az tartós volt. Szóval még ha nem is a színe, mert nem sikerült beleválasztani, sajnos netről nehéz ilyeneket rendelni, szóval azt nem nézem, minden más ezen kívül is borzalmas volt. Nagyon nem az én rúzsom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

v1blanka

2017. január 24.

Szép színe van, nem kopik le gyorsan és nem is szárít, és még olcsó is. Kell ennél több? :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

szoszike125

2017. január 19.

Amióta megvan, nem akarok más rúzshoz nyúlni. Imádom. Egyáltalán nem szárít, csodálatos a szín( 15 barnás nude) és egész nap tart. Nálam ő a tökéletes nude rúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.