Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

mbeatrix

2017. január 14.

Sziasztok! Ma vettem egy russian red árnyalatot, de nem az a szín, amire számítottam, így eladnàm.
Csak egyszer volt kipróbálva, eladnám. Hogy tudok hirdetést feltölteni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Csak egyszer volt kipróbálva, eladnám. Hogy tudok hirdetést feltölteni?

weberkatya

2017. január 13.

Többek ajánlására, nagy elvárásokkal vettem meg; választásom a Russian Red árnyalatra esett.
Teljes mértékben elégedett vagyok vele! A pigmentek erősek, a fedése gyönyörű, szerintem az applikátort is könnyű használni. Evés után kicsit igazítani kellett rajta (de ha nem teszem, még úgy is vállalhatóan néz ki, mert csak középen kezd el kopni). Ezt leszámítva abszolút céges buli-álló; nassolást, ivást (sok ivást!), dohányzást, puszit kibír. Ennyi pénzért tényleg minden elvárást teljesít.
A többi színnel nem nagyon kísérleteztem; a Medusa-t vettem meg, gyönyörű, de annak valamiért a fedésével nem vagyok elégedett, egyenetlennek tűnik. Ezen kívül a Burgundy árnyalat van meg, azt még nem hordtam, de az első metál koncert után beszámolok róla (mert arra tartogatom)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

catladywhithnocats

2017. január 8.

Egy ismerôsöm javaslatára néztem utána, és mivel kivételesen nagyon bevállalós akartam lenni, az egyik legsötétebb árnyalatot szereztem be belôle. Hát sem felkenni, sem leszedni nem egy álom, de a színe miatt nekem így is megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

darinka

2017. január 7.

Tobb színben van, de sajnos nem olyan, mint amire számítottam. Jól lehet felkenni meg szépen lemattul mikor megszárad, de amint eszek lejön foltokban az egész. Újrakenni lehetetlen teljes lemosás nélkül mert ragad akkor. Emiatt a mindennapi, egész napos használat lrhetetlen:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

LiliMinda

2017. január 7.

Nagyon jo, nalam mondjuk ha alahidratalok akkor ragad es maszkal, nalam nem szarit, szep,tartos, elenk szine van (19-es arnyalat) a csomagolasa is tetszik, olyan letisztult
Fogok meg venni par arnyalatot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Fogok meg venni par arnyalatot

Kriszta217

2017. január 5.

Simán felveszi a versenyt a (sokkal) drágább ajaktermékekkel is!
Lerobbanthatatlan a szájról, nagyon tartós, kényelemes és gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Simán felveszi a versenyt a (sokkal) drágább ajaktermékekkel is!
Lerobbanthatatlan a szájról, nagyon tartós, kényelemes és gyönyörű.

fiftynori

2017. január 4.

A márkát tinilánykorom óta ismerem és szeretem, ez a folyékony rúzs pedig soha nem hiányzik a neszesszeremből. Szuper kis ajakkence, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

queenofhearts

2017. január 3.

Tartós, könnyen felvihető, jó.
Az egyetlen gondom az volt, hogy ajándékba kaptam, a színnel pedig nagyon mellélőttek, ugyanis a sötét, főleg bordó és bogyós színeket szeretem csak, ezek is állnak jól, viszont egy extravilágos, természetellenesen rózsaszín árnyalatot kaptam. Sajnáltam is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Tartós, könnyen felvihető, jó.

laura07

2016. december 28.

Ma vásárolgattam, és megakadt a szemem ezeken a rúzsokon. Kissé féltem, mert már párszor ráfáztam a folyékony rúzsokkal, de aztán üsse kő, 1000 Ft-ért egy próbát megért. A legsötétebb árnyalatot vettem meg és egyátalán nem bántam meg. Ennyi pénzért bűn lett volna otthagyni. Ár-érték arányban maximálisan kielégíti az elvárásokat. Biztos veszek még belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Mimiti

2016. december 21.

Vegyétek úgy, hogy 4 és fél csillagot adtam.
Először is, ez a rúzs nálam úgy került a képbe, hogy a Bourjois folyékony rúzsai közül már nagyon régóta szemezek a legsötétebb árnyalattal (Grand Cru asszem), de közel 4 Mátyás királyt nem akartam kiadni valamiért, amit talán sosem fogok használni, ráadásul kipróbáltam, és nagyon foltos volt a végeredmény. Szóval úgy döntöttem, hogy kb. 1000 Ft-ért megveszek ebből egy sötét árnyalatot. Na, azóta már hármat birtoklok.
Mivel Bourjois matt folyékony rúzsokból szintén van három (és eddig beléjük voltam szerelmes), ezért egy rövid összehasonlítás: nekem tartósságra egyformák, ugyanúgy szárítanak is (ez persze vele jár, emiatt nem vonok le csillagot). Felkenés után az Aden rövidebb idő alatt szárad meg, aztán lerobbanthatatlan. Az Aden olajos lemosóval maradéktalanul lejött, a Bourjois-nál néha szenvedek az eltávolítással.
Ugyanaz a problémám, amit már többen is írtak: a világosabb árnyalatok úgy néznek ki, mintha temperát kentem volna a számra. Nem tudom, hogy ez távolról mennyire látszik, de én bizony látom magamon, viszont a sötét színek eszméletlenül el lettek találva. Persze figyelni kell rá, hogy egyenletesen kenjük fel, de ez bármilyen sötét (folyékony) rúzsra igaz. (Szóval nude-ból nálam egyértelműen a Bourjois a nyerő.)
Az olajos ételekkel természetesen vigyázni kell, meg úgy alapból is, azért evés után nézzünk rá a rúzsunkra. Ezzel együtt nagyon nagyon nagyon tartós rúzs, aláhidratálás szükséges, és ha sötét rúzzsal szeretnél kísérletezni, akkor hajrá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Vegyétek úgy, hogy 4 és fél csillagot adtam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.