Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2021. március 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Ár: 2000Ft egyben , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

felhasznaloinev

2016. december 17.

Nagyon tartós, nagyon jó formula, gyönyörű színek! Kissé szárít, de ennyi pénzért csodaszer! A szárítás egyébként nem biztos, hogy mindenkinél van, sajnos az én bőröm különösen száraz, de ezért nem öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Agnes3518

2016. december 8.

Én nagyon szeretem! Az biztos, hogy a halványabb árnyalatok nehezebben kezelhetők, de az is, hogy csak olajos lemosóval távolíthatók el.

Kb. 3 hónapja keresem a 11-est. Ma végig jártam az összes kellékest és találtam 😄😄😄 Gyönyörű mélybordó, megérte annyit menni utána!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

ildi98

2016. november 11.

Nagyon vegyesek az érzéseim. 2 gyönyörű szín tulajdonosa vagyok, egy nagyon mély vörös és egy aranybárnás színű van meg. A csomagolása nagyon tetszik, elég minimál, semmi csicsa a hasonló árkategóriához képest. Maguk a színek mesések, közepesen tartósak, de nagyon ragadnak. Hidratálni nem kell alájuk. A barnással lehet enni-inni, de a vörössel kizárt. Ha kopnak és megpróbálom újrakenni őket, akkor olyan mintha ki lenne vakolva a szám vagy nem is tudom.. azt hiszem ezeket elhasználom, de újat biztosan nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

ceglediingo89

2016. november 8.

Imádom!. Legjobb folyékony rúzsom az utóbbi időben. Ár-érték arányban zseniális, mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 8.

ivi777

2016. november 6.

Már 6 rúzsom van ebből a fajta termékből és mostmár bátran mondhatom, hogy imádom! Nem árt előző este, előző pár órában aláhidratálni, mert azért szárít, de ez nekem nem von le az értékéből. Gyönyörű, nagyon pigmentált színskálával rendelkezik, bár ha webshopból rendelünk aláírom, hogy lehet picit eltér az árnyalat, de nekem még nem sikerült így melléfogni. Ellenben az Ázsiában már vettem úgy, hogy nem akartam csillogósat, mégis azt vettem, pedig láttam élőben :D nagyon tartós, 6-7 órát is simán bír, csak a szám széléről szokott lekopni, amit nagyon könnyű javítani. Nem kenődik el. Simán bírja az evést is. Max pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

tara95

2016. október 30.

Kezdek szerelembe esni. Tehát eddig van 3 foly.rúzsom. 1.Sleek. Old Hollywood dögös vörös. Egész jó de nem az igazi, sűrű textúrája miatt kicsit tempera szerű. 2. Baolishi. Kávébarna csodás szín, nagyon folyékony, szeretem. 3. Aden. Coral. Csodás narancsosba hajló szín ami nekem nagyon jól áll, pici piros, pici rózsaszín...minden fényben más. Eddig ez a legjobb, irdatlan könnyű vele dolgozni, egyáltalán (!) nem érzem, hogy a számon van az ára remek. Tartósság up.
Up: konkrétan az egész napot bírta evés-ivás-étteremmel-desszerttel együtt. Nagyon diszkréten kopik de még este is láttam. Nem állok megy 1 színnél. Remek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

mestengo

2016. október 26.

Elolvasgattam a véleményeket. Nekem is van egy élénk vörös színű árnyalat. (no. 8)
Nekem nagyon nem jött be. Ugyan iszonyatosan tartós (olajjal is úgy kellett levakarni), de egyenetlenül terül az ajkamon, az applikatora katasztrófa, hol túl kevés rúzst vesz fel, hol túl sokat. (nem ma kezdtem sminkelni)
Ezen kívül száradás után is ragadt, kellemetlen érzés volt viselni, és brutálisan szárított.
Annyi jó van benne, hogy legalább kopni egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

Annyi jó van benne, hogy legalább kopni egyenletesen kopik.

vadvirag919

2016. október 21.

Vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban. 1. Sehol nem találni swatchokat, a webáruházakban meg ua. a kis kép van mint itt, na ez alapján lutri az árnyalat. 2. A számozása valami borzalom + semmi infó, hogy ez most csillámos, vagy matt vagy miahalál. Ja és persze, hogy az nincs készleten, amit kinéztél. 3. Az ára az maga a tökély. A csomagolása és az állaga is. 4. Az ami nekem van meg (24es) egy brutális, vampos majdnem fekete vörös (ha tudom, hogy ez ilyen sötét tuti nem ezt választom, de nagyon ütős), a pigmentáltsága iszonyat jó. 5. Lemosni csak olajjal lehet, ámde első használatkor oldott rajta valamennyit a víz is így jól elkenődött, szóval nem merem használni, mert ha nem tökéletes, akkor nagyon gázul néz ki. 6. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert hát utcára még nem mertem felkenni. :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

biancaablack

2016. október 14.

A legjobb rúzs amit valaha próbáltam! Nagyon megéri az árát! Tartós, evés közben is szépen kopik, és ugyan szárít kicsit, de egyáltalán nem vészes a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

VikiVixy

2016. október 14.

Annyira akartam szeretni! Olcsó, nagyon csinos a csomagolása és fantasztikus színekben kapható. Nekem az élénk piros és egy sötét lila van meg. Lehet hogy csak ezekkel van a gond, de nekem rettentően kiszárították az ajkaimat. Valóban tartós, nem hagy foltot a poháron, pigmentáltak is, de nagyon nagyon szárítanak. Használat után napokig cserepes a szám és kenhetem ezerrel, hogy helyre jöjjön. Persze egy idő után megadják magukat és vállalhatatlanul rondán kopnak. Mondjuk ettől még el tudnék tekinteni, de ez a szárító hatása kegyetlen, mert így nem is tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.