Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szombatijulcsi, Módosítva: 2021. február 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Szempillaspirál alap, mely tökéletesen előkészíti a szempillákat és fokozza a szempillaspirálok hatását. Külön hangsúlyt fektet a pillák dúsítására, hosszításra, de képes formázni, és göndöríteni is azokat.

Tengeri eredetű kollagén fehérjét és hidratáló mézkivonatot tartalmaz. Multifunkcionális összetétellel dúsított, gondoskodik a vékony és gyenge szempillákról. Javítja és erősíti azokat, valamint elkerüli és csökkenti a szempillaspirál gyakori használatának következményeképpen kialakuló károkat is. Már az első használat után is szemmel látható a változás. 30 nap használat után a szempillák hossza 43%-kal, vastagsága 40%-kal növekszik.

Vegetáriánus formula, állati eredetű összetevőktől mentes. Parabént sem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

juccpucc

2021. február 16.

Alul spirálozok csak, mac false lashes-el pár óra elteltével eddig mindig volt egy kis spirál a bőrömön is de amióra ezt teszem alá ez a probléma megszünt. Nekem nem vesz fel túl sokat a kefe. Ár érték arányban nagyon jó. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Kamea

2020. április 24.

2020. 04. 24. Update: Amikor 4 hónap után használhatatlanná vált, az essence szempillaprimerére váltottam át, így már lett összehasonlítási alapom. Az essence jobban tetszik, így sorry, de elveszek tőle egy csillagot.

2020. 04. 06. Három hónapja használom. A kefe mintha mostanra kezdene kicsit kevesebb anyagot felvenni. Ez az első szempilla primerem, így viszonyítási alapom nincsen.
Láthatóan vastagítja és hosszabbítja is a pillákat a szempillaspirál alatt. Többéves tartós műszempilla-használatot követően a benne lévő hasznos anyagok pedig biztosan nem ártanak, csakis használnak.
Így 3 hónap elteltével kezdenek a szempilláim magukhoz térni, nem tudom, ennek a primernek mennyi a szerepe ebben. Mindenesetre beépítettem a használatát a reggeli sminkrutinomba, és azóta már újra is vásároltam a következő darabot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 24.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. október 26.

Too Faced Better Sex szempillaspirálom alá használgatom. Azt hittem nem lehet rajta javítani, de ez még annak is rádob a hatására. Azt nem vettem észre hogy nőtt volna a szempillám tőle, vagy javult az állapota vagy bármi, de ezt én sem vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 26.

szikoraevelin

2018. január 17.

Egyértelműen szebben mutat a spirál, ha előtte ezt használom! Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Zsaklin09

2017. november 22.

Ez egy szuper termék! Gyönyörű hatalmas hosszú és vastag szempillát csinál, persze az sem mindegy, milyen szempillaspirált használunk fölé. Egy rétegben felviszem, várok 1-2 percet, és már mehet is rá a szokásos szempillaspirál. Amióta elkezdtem használni, már el sem tudom képzelni a spirálozást enélkül. Azt nem vettem észre hogy hosszú távon növesztené a pillákat, de nem is vártam el. Már fogyóban van, és biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Soluble Collagen, Propylene Glycol, Honey, Sodium PCA, Glycogen, Hydrolyzed Elastin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol