Aden Cosmetics

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. november 12.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

mlaura897

2017. november 22.

Összesen egy darabot használtam el belőle, de engem nem győzött meg. Amikor felviszem az arcomra, akkor nagyon szépen mattít, de gyorsan átfényesedik.
Az ára nagyon jó, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Az ára nagyon jó, de nem fogom újravenni.

agi80

2015. március 23.

Nekem az 1-es árnyalatban van meg, pont tökéletes a bőrömhöz. Jó a fedése, jól mattít is. A szivacsát nem használom, helyette ecsettel viszem fel az arcomra, úgy tökéletes és kevés kell belőle. Nagyon megéri az árát. Szuper púder!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

PF90

2015. január 11.

Imádom ezt a púdert! Ismerősöm ajánlásával vettem egyet, gondoltam ennyi pénzért (600.-Ft körül) egy próbát megér és nem bántam meg!!! Nagyon jól mattít, nekem az 5-ös árnyalat tökéletesen passzol a bőrszínemhez (nem gondoltam, hogy találok ilyet, ugyanis ha 50 félét nem próbáltam ki a drogériákban, akkor egyet sem, már kezdtem feladni mire erre rátaláltam) Vettem is még pluszban kettőt. :)) Kb 3 óránként szoktam újrapúderezni, ennyi idő alatt fényesedik át nekem. Bár a szivacsot lecseréltem, ez egy csodaszer a zsíros bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

eveartstar

2014. április 1.

2013 dec. 30. Nagyon fini púder! Jó a terülése, nincs az arcon poros hatása, és csodásan mattít!
Az új modern csomagolásban hozzá tettek egy félbehajtott vacak szivacsot, ami kb. semmire sem jó... viszont egy rendes púderpamacsnak való hely van benne, mivel a púder mélyebben van a tégelyben.
Updét van:
Nekem hamar átfényesedik a homlokon, orcákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 1.

Updét van:
Nekem hamar átfényesedik a homlokon, orcákon.

sofie_sz

2014. február 5.

Én eddig nem is tudtam, hogy van jól fedő, mattító, egész napon át kitartó púder lisztes hatás nélkül. Jelentem, van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Bexxx

2014. január 29.

Legjobb púderem!! Megéri az árát nagyon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Legjobb púderem!! Megéri az árát nagyon!

Bendőke

2014. január 7.

Fodrászcikkesnél találtam a 01-es árnyalatra, ami kiváló mert sárgás árnyalatú. Jól fedi a rozaceát. Nagyon kellemes viselet, nincs az a tipikus fehéres púderes hatása. A termék 15 g, ami elég szép mennyiség. Nem fénylik át a bőröm tőle és pont megfelelő a kicsit világos Shiseido alapozómhoz, a kettő nagyon jól működik együtt. Alapjáraton az Aden márkával nagyon elégedett vagyok, más drogériás termékekhez képest többet nyújtanak. Őt is megtartom, mert nagyon bevált az Aden folyékony alapozójával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 7.

Rony

2013. október 4.

Egy fodrászkellékesben szereztem be 850 Ft-ért, egy hatalmas mennyiséget.
Jó nagy a színválaszték, nekem a 03-as van meg.
Azt szeretem benne, hogy ha felviszem az arcomra, akkor nem kelt lisztes, poros hatást, hanem szépen fixálja a BB krémet.
Most, hogy már nincs hőség, simán bírja egész nap a bőrömön, de a hőségben is kibírt 4-5 órát fényesedés nélkül.
Ha valaki egy jó púdert szeretne, bátran ajánlom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Egy fodrászkellékesben szereztem be 850 Ft-ért, egy hatalmas mennyiséget.
Jó nagy a színválaszték, nekem a 03-as van meg.
Ha valaki egy jó púdert szeretne, bátran ajánlom neki.

dorus

2012. július 11.

Asia centerben vetttem baromi olcsón!! :-) nem kell tőle sokat várni, de szerintem ár- érték arányban kiváló. Szépen fed, viszonylag tartós is, de azért azt nem állíthatnám hogy egy csúcskategóriás termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

szancsyka94

2011. december 22.

Ezt használom úgy két éve. Nagyon szeretem mert jól fed de mégsem látszik, hogy ott van az arcomon, ezért sokszor az emberek azt hiszik hogy nincs is rajtam semmi, természetesen ilyen egyenletes a bőröm. Alapozóval használva is tökéletes. Nekem hidegben elég reggel, de melegben többször is átkenem az arcom vele. Az illata számomra semleges és nagyon sokáig elég. Tavasszal vettem egyet és még mindig van benne egy pici holott majdnem minden nap használom. A szivacsával is megvagyok elégedve. Nem utolsó sorban nagyon olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol