Aden Cosmetics

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2017. április 3.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Magas minőségű, tökéletesen megbízható termék a szem kontúrvonalának pontos és finom kihúzásához. Azoknak is ajánljuk, akik még kissé gyakorlatlanok a tökéletes vonal elkészítésében.

23 színárnyalatban kapható

Audry1

2019. szeptember 14.

600 Ft-ért vettem, igazából nem vártam csodát tőle, de! Kipróbáltam és valóban a legjobb szemceruza! Jól fog, nem kenődik, tartós, sokáig elég és még olcsó is! Már másodjára vettem újra és ezután is meg fogom venni :) Ár/érték arányban nincs jobb nála azok közül, amiket eddig próbáltam! Jár mindenképpen az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

RyahOneY

2017. július 21.

Ebben az árkategóriában a legeslegjobb, amivel valaha dolgom volt. :) Drágább, márkásabb ceruzákat nem is próbáltam, mert egyrészt ennél többet sajnálnék kiadni egy szemceruzára (mivel majdnem minden nap használva van, és nem csak vízvonalra, így szinte eszem... :D jócskán fogyócikk ez nálam...), másrészt meg ez tökéletesen bevált, akkor miért kísérletezzek?
Kellően krémes állaga van, nem kell százszor végighúzni. Alul a vízvonalon szoktam használni, valamint a szemhéjam külső szemzugánál egy kis részen, szemhéjtus-szerűen (erre is tökéletesen alkalmas - már csak azért is, mert nagyon jól pigmentált, koromfekete színe van, ettől optikailag a szempillák is sokkal dúsabbnak tűnnek). Ha nem piszkáljuk, nem dörzsölgetjük, úgy nem is kenődik el, önmagában csak nagyon minimális mértékben maszatolódik. Az általam eddig használt többi szemceruza nem volt alkalmas a szemhéjtus-szerű használatra, mert tiszta fekete lett nap végére az egész szemhéjam tőle - na ezzel ilyen gond nincs. :)
Számomra ő az igazi! ^^ :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Számomra ő az igazi! ^^ :D

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate